reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ćwiczymy ;)

reklama
Hej u mnie 2 dzień diety jak na razie ok we wtorek idę po konkretną dietę na razie mam rozpisane tylko o której i co powinnam jeść a we wtorek dostanę dokładnie rozpisane co jeść z przepisami

gratuluję spadków wagi u mnie jak na razie 1kg mniej ale ja do mojej wymarzonej mam 18kg do zrzucenia
 
Ja się dziś zważyłam. Nadal 2kg do wagi sprzed ciazy. Przynajmniej nie 3kg albo 4kg :p Ale po ćwiczeniach czuję się lepiej przynajmniej i brzuch mi tak nie wystaje.
 
Asia, Kamejka - dzięki!
Kamejka, całkiem bez słodyczy?? Czy ja dałabym radę...?

Dzisiaj upiekłam ciasto z przepisu BasiJuli i zeżarłam, pocieszam się tylko tym, że domowe ciasto na pewno lepsze od kupnego i chociaż wiem, co jem :/

Waga stoi. Muszę chyba jeszcze coś ograniczyć, bo już waga nie leci. Te słodycze najlepiej...
 
Ja od poniedziałku przycisnęłam jeszcze bardziej, bo wcześniej spadły 2 kg i potem cisza. Od poniedziałku do dzisiaj kg mniej, jem 1500 kcal, mam nadzieję, że to nie przegięcie, bo karmię piersią. Nie jem słodyczy, no chyba, że wytrzymać nie mogę to JEDNEGO cukierka, staram się jeść do 18, nie smaruję masłem, chociaż też nie wiem czy przy kp to tak można bez tłuszczu całkiem :/ Ziemniaki jem, tylko mniej, bo ogólnie zawsze na dietach też nie łączyłam, ale teraz to nie za bardzo. Jak już teraz mi waga stanie i nie będzie spadać to już nie wiem co będę robić :(
 
reklama
Dziewczyny, a wy liczycie kalorie czy macie rozpiskę co i ile jeść żeby tyle kalorii było? Mi zeszło na stałe pół kilo, czasem mam nawet mniej, ale to może mało wody. I stoję z wagą...
 
Do góry