reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coś o sobie:) czyli przedstawiamy się.

Mam na imię Karolina i podobnie jak Jola w październiku skończyłam 30 lat. Z wykształcenia jestem ekonomistą pracuje jako główna księgowa, więc praca nie tyle męcząca, co stresująca. Mieszkam w Toruniu. Prawdopodobnie w okolicy urodzin mąż mi zafudował prezent w postaci fasolki:)
 
reklama
Ja mam na imię Ania i mam 26 lat. Prawie 3 lata temu urodziłam córkę Milę. Z zawodu jestem filologiem ale pracuje w urzędzie w w dziale kontroli projektów które otrzymały dofinansowanie z UE. Tam poznałam męża :)
 
Ja mam na imię Dagmara mam 25 lat i to moja pierwsza fasolka co do zawodu to technik administracji , logistyki i bhp za mną zaliczone . Ale pracuje jako konsultant w firmie telekomunikacyjnej .U mnie to był 3 miesiąc , w którym akurat odpuscilam co ma być to będzie ale 2 tygodnie przed dowiedzeniem się ze to fasolka obudziłam narzeczonego i powiedziałam mu ze będzie tata . O mnie szlo by książkę napisać ale na tym kończę .
 
Mam na imię Magdalena, w styczniu skończę 30 lat. Jak już pewnie niektóre z Was czytał w głównym wątku mam 5-letnią córeczkę Wiktorię. Pracowałam jako specjalista ds sprzedaży jednak po urodzeniu córki przedwcześnie i późniejszej diagnozie autyzmu zrezygnowałam z pracy by dopilnować rehabilitacji i terapii mojej księżniczki. Jestem 6lat po ślubie i mieszkam pod Warszawą.
 
Witam wszystkich :)
Nazywam się Karolina, mieszkam w Łodzi i mam 27 lat :)
To moja pierwsza ciąża więc jestem wszystkim bardzo podekscytowana :)
Pracuję jako doradca bankowy.
Jeśli chodzi o starania się o fasolkę to szybko nam poszło- postanowiliśmy że się staramy, miesiąc później zrobiłam test i dwie kreski :D zaskoczenie straszne ale bardzo pozytywne :))
 
Witam się wśród lipcówek 2016 :) Mam 27 lat, to moja pierwsza ciąża. Jestem szczęśliwą żoną od pół roku i teraz czekam aż stanę się równie szczęśliwą mamuśką :) Z mężem po ciuchu liczymy na dziewczynkę.
 
Witam, mam na imię Marta mieszkam w Bydgoszczy, mam 29 lat a urodzę już jako 30latka. Jest to moja pierwsza ciąża. We wrześniu tego roku wyszłam za mąż, a w październiku już udało się zajść w ciążę za pierwszym strzałem [emoji6] co bardzo nas ucieszyło. Powoli spełniamy swoje marzenia, w nowym roku zaczniemy remont nowego mieszkania a potem już oczekiwanie na maluszka..., ja od zawsze marzę o córce- ciekawe co da nam los... Jeszcze przed ciąża mieliśmy już imię - Kaja. Czas pokaże... Od początku ciąży jestem na l4 a ogólnie pracuje w banku.
 
Hej dziewczyny jestem Wioleta mam 27lat i to moja pierwsza ciąża ,udało Nam sie za1razem [emoji4] Od maja jestem szczęśliwa mężatka a w lipcu bede juz mamusia. Z mężem znamy sie12lat ale jesteśmy razem 4.5roku. Z zawodu jestem technikiem żywienia,kucharzem i po kursie trenera personalnego interesuje sie wiec sportem ,podróżami i aranżacja wnętrz [emoji4]
 
reklama
Do góry