reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w wieku 42plus i poród naturalny po operacji przepukliny.

Ja urodziłam pierwsze dziecko w sierpniu 2023 w wieku 46 lat. Ciąża super.
Niestety poród to katastrofa. Mimo zaleceń do cc z powodu wieku i budowy kanału rodnego oraz wagi (5160) i obwodu główki rodziłam naturalnie. Poród trwał 12 godzin.
Jestem najszczęśliwszą mamą na świecie ale to jak mnie potraktował szpital i lekarze celowo doprowadzając mnie do okaleczenia ( pęknięcie 4 tego stopnia ) to pokazuje stosunek do kobiet w PL.
Mój partner tłumaczył lekarzowi że na co innego się umawiał a ten bezczelny cham odpowiedział najwyżej nas pozwiecie i dostaniecie odszkodowanie.
co za skur wy syń stwo!!!
 
reklama
Ja urodziłam pierwsze dziecko w sierpniu 2023 w wieku 46 lat. Ciąża super.
Niestety poród to katastrofa. Mimo zaleceń do cc z powodu wieku i budowy kanału rodnego oraz wagi (5160) i obwodu główki rodziłam naturalnie. Poród trwał 12 godzin.
Jestem najszczęśliwszą mamą na świecie ale to jak mnie potraktował szpital i lekarze celowo doprowadzając mnie do okaleczenia ( pęknięcie 4 tego stopnia ) to pokazuje stosunek do kobiet w PL.
Mój partner tłumaczył lekarzowi że na co innego się umawiał a ten bezczelny cham odpowiedział najwyżej nas pozwiecie i dostaniecie odszkodowanie.
możesz podać gdzie to tak? Trzeba ostrzec przed szpitalem/lekarzem... I pozwij chama
 
Ja urodziłam pierwsze dziecko w sierpniu 2023 w wieku 46 lat. Ciąża super.
Niestety poród to katastrofa. Mimo zaleceń do cc z powodu wieku i budowy kanału rodnego oraz wagi (5160) i obwodu główki rodziłam naturalnie. Poród trwał 12 godzin.
Jestem najszczęśliwszą mamą na świecie ale to jak mnie potraktował szpital i lekarze celowo doprowadzając mnie do okaleczenia ( pęknięcie 4 tego stopnia ) to pokazuje stosunek do kobiet w PL.
Mój partner tłumaczył lekarzowi że na co innego się umawiał a ten bezczelny cham odpowiedział najwyżej nas pozwiecie i dostaniecie odszkodowanie.
Strasznie mi przykro, na twoim miejscu nagłośniłabym tą sprawę. Ja wiem, że jak już się dzidziuś urodzi to zapominamy o wszystkim co złe, ale jednak zostałaś okaleczona. To nie średniowiecze, a taka waga dziecka już jest wskazaniem do cc tymbardziej przy pierwszym porodzie. Takie są wytyczne PTG
 
Sprawa jest już u prawnika, ale to bardzo upokarzające. Materiał dowodowy, obdukcja, ubezpieczyciel szpitala zażądał dokumentacji zdjęciowej ( co jest skandalem) a i tak usłyszałam komentarz że przecież dziecko zdrowe, a ja żyje a reszta się „zagoi”. Sprawy nie zostawię. Natomiast prawnik zasugerował żeby na razie jej nie nagłaśniać i ograniczyć się do szpitala i miejscowości. To był szpital w Radomiu. Przy ulicy Narutowicza.
 
Najgorsze jest to że źle byłam zaszyta i mówiąc wprost czeka mnie poważny zabieg plastyki. To dla przyjemności mojej i męża.
Ale to wszystko nic przy radości jaką daje nam maluszek. 😍
 
Sprawa jest już u prawnika, ale to bardzo upokarzające. Materiał dowodowy, obdukcja, ubezpieczyciel szpitala zażądał dokumentacji zdjęciowej ( co jest skandalem) a i tak usłyszałam komentarz że przecież dziecko zdrowe, a ja żyje a reszta się „zagoi”. Sprawy nie zostawię. Natomiast prawnik zasugerował żeby na razie jej nie nagłaśniać i ograniczyć się do szpitala i miejscowości. To był szpital w Radomiu. Przy ulicy Narutowicza.
a mówił czemu nie nagłaśniać? Tak z czystej ciekawości. Bo myślałam, że akurat nagłośnienie takiej sprawy i wymagań szpitala co do dokumentacji pomogło by sprawie.
 
a mówił czemu nie nagłaśniać? Tak z czystej ciekawości. Bo myślałam, że akurat nagłośnienie takiej sprawy i wymagań szpitala co do dokumentacji pomogło by sprawie.
Dopiero jak będzie wyrok sądu - bo już były takie sprawy przegrane przez pacjentki i jeszcze płaciły odszkodowania za pomówienia. Reprezentuje mnie dobra kancelaria. Szpital z tego co wiem rozwiązał już kontrakt z tym lekarzem, bo jak już pisałaś na pewno nie było łam pierwsza.
Tyle że to nie był moje lekarz i moja położna. Był jakiś problem z tymi personelem. Ale jak będę miała wyrok i o opisze wszystko i wszędzie. Nawet do Uwagi w TVN
 
Dopiero jak będzie wyrok sądu - bo już były takie sprawy przegrane przez pacjentki i jeszcze płaciły odszkodowania za pomówienia. Reprezentuje mnie dobra kancelaria. Szpital z tego co wiem rozwiązał już kontrakt z tym lekarzem, bo jak już pisałaś na pewno nie było łam pierwsza.
Tyle że to nie był moje lekarz i moja położna. Był jakiś problem z tymi personelem. Ale jak będę miała wyrok i o opisze wszystko i wszędzie. Nawet do Uwagi w TVN
dzięki za wyjaśnienie. You go girl! Dosraj im tam!
 
reklama
Ja urodziłam pierwsze dziecko w sierpniu 2023 w wieku 46 lat. Ciąża super.
Niestety poród to katastrofa. Mimo zaleceń do cc z powodu wieku i budowy kanału rodnego oraz wagi (5160) i obwodu główki rodziłam naturalnie. Poród trwał 12 godzin.
Jestem najszczęśliwszą mamą na świecie ale to jak mnie potraktował szpital i lekarze celowo doprowadzając mnie do okaleczenia ( pęknięcie 4 tego stopnia ) to pokazuje stosunek do kobiet w PL.
Mój partner tłumaczył lekarzowi że na co innego się umawiał a ten bezczelny cham odpowiedział najwyżej nas pozwiecie i dostaniecie odszkodowanie.
Kochana, jak ja to rozumiem... Mój drugi poród trwał 36 godzin. Rozwarcie stanęło na 8,5cm, nie miałam ani jednego skurczu partego, a kazano mi przeć i rodzić mimo wszystko. W końcu wrzasnęłam, że @#$%$@! nie rodzę! nie prę. Łaskawie użyto vacuum. Poród trauma. Dlatego nawet cieszy mnie myśl o ewentualnym cc... Przytulam mocno <3
 
Do góry