reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka

Dołączył(a)
18 Luty 2024
Postów
11
Hej jestem w 14 tyg ciąży jak dla mnie to dziewczynka , lekarz nie chcę powiedzieć . Może ktoś miał podobnie :) nie mogę się doczekać
 

Załączniki

  • IMG_6315.jpeg
    IMG_6315.jpeg
    153,4 KB · Wyświetleń: 459
reklama
Moja kuzynka na USG pierwszego trymestru dowiedziała, się że będzie miała córkę, na kolejnym USG z córki zrobił się syn.
Za każdym razem USG u tego samego lekarza z certyfikatem fmf.
Także skoro lekarz nie chce Ci powiedzieć to nie jest pewien
Poczekaj jeszcze trochę i będziesz mieć pewność.
 
Wygląda narazie na dziewczynkę. Ale wyrostek moze się podnieść jeszcze także musisz się uzbroić w cierpliwość. U mnie długo się nie chciało pokazać żeby było widać płeć. 😅
 
Oczywiscie że widać z przekroju. Będąc na USG genetycznym (pierwszym) miałam identyczną sytuację i doktor mi właśnie pokazała gdzie on jest w przekroju. Poza tym można zobaczyć w necie mnóstwo takich zdjęć 🫣

Jedno usg i pare zdjec w necie nie robi z ciebie specjalistki.
Co do postu to moj blad. Ale dziecko jest lekko przekrecone na boku i uznalam, ze niekoniecznie musi to byc wyrostek, bo jakby tak pieknie bylo.go widac to lekarz by okreslil domniemana plec.
 
Zawsze też jak płeć jest tak dla kogoś ważna można wykonać test NIPTY i będzie się miało 100% pewności w tydzień
 
reklama
Kuleczka, więc jak dla mnie chłopak. Mówię to jako mama czterech chłopaków.
Ja tam kuleczki nie widzę gdzie jest 😀
Jedno usg i pare zdjec w necie nie robi z ciebie specjalistki.
Co do postu to moj blad. Ale dziecko jest lekko przekrecone na boku i uznalam, ze niekoniecznie musi to byc wyrostek, bo jakby tak pieknie bylo.go widac to lekarz by okreslil domniemana plec.
Ale czy ja mówię że jestem specjalistka? 😅 Nigdzie tak nie napisałam tylko że miałam identyczne zdjęcie USG i lekarka powiedziała że wyrostek tak czy inaczej może się jeszcze podnieść ,że to nie jest pewne na 100%
 
Do góry