reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowe upławy a dupaston

Kaka94

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Grudzień 2021
Postów
365
Witam od wczoraj 13 grudnia mam bardzo małe plamienia brązowe ale tylko po podcieraniu się, na podpasce nic nie widać dziś miałam już więcej tego na papierze i zadzwoniłam szybko do ginekologa. Gin stwierdził że 5 tydzien i 3 dni pęcherzyk widać zarodka jeszcze nie i dał mi lek Duphaston na podtrzymanie i dziś miałam wziąć 3 tabletki a od jutra 2x1. Czy ktoś z was tak miał czy było wszytko okej ? Jest to moja pierwsza ciaza I strasznie się boję.
 
reklama
Nie przed ciąża nie badałam teraz jak już wiedziałam że jestem w ciąży też nie ale lekarz mi dzis dal skierowanie na badania takie najważniejszcze czyli p.Ciała krwi HIV toxoplasma itd.
 
Nie przed ciąża nie badałam teraz jak już wiedziałam że jestem w ciąży też nie ale lekarz mi dzis dal skierowanie na badania takie najważniejszcze czyli p.Ciała krwi HIV toxoplasma itd.
Na twoim miejscu najpierw zbadałabym poziom progesteronu i betę a później jej przyrost po 48h. Inne badania mogą zaczekać.
 
A zapomniałam jeszcze napisać w głównym poście że choruje od 3 lat na niedoczynności tarczycy i brałam 3 lata euthyrox 25 ostatnio w listopadzie na wizycie pytał czy staramy się o dziecko i przepisal mi 50 eferox a gdy tylko zobaczyłam dwie kreski kazał mi zwiększyć do półtorej tabletki czyli 75 .
 
A zapomniałam jeszcze napisać w głównym poście że choruje od 3 lat na niedoczynności tarczycy i brałam 3 lata euthyrox 25 ostatnio w listopadzie na wizycie pytał czy staramy się o dziecko i przepisal mi 50 eferox a gdy tylko zobaczyłam dwie kreski kazał mi zwiększyć do półtorej tabletki czyli 75 .
Zbadaj betę i czy w ogóle rośnie jakkolwiek i progesteron. Od tarczycy raczej się nie plami.
 
Bętę robiłam już 3 razy pierwsza 4.12 miałam 317 potem drugi raz 6.12 to miałam 895i t eraz trzeci raz 8.12 i miałam 2543
 
A czy dziś lekarz nie powinien od razu zlecić mi badanie na progesteron tylko od razu dal mi tabletki na podtrzymanie ?
 
reklama
Do góry