reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiaczki przesunięta owulacja

Dołączył(a)
5 Styczeń 2024
Postów
11
Hej dziewczyny. Sprawa wyglada tak owulacja mi się przesunęła 4/5 dni. Dwa dni temu powinnam dostać okres nie dostałam go jeden test wyszedł pozytywny od razu za to dwa następne negatywne. Nie wiem co robić czekać na okres czy jechać na betę. Spotkała się ktoras z was z takim przypadkiem?
 
reklama
Hej dziewczyny. Sprawa wyglada tak owulacja mi się przesunęła 4/5 dni. Dwa dni temu powinnam dostać okres nie dostałam go jeden test wyszedł pozytywny od razu za to dwa następne negatywne. Nie wiem co robić czekać na okres czy jechać na betę. Spotkała się ktoras z was z takim przypadkiem?
Jak się przesunęła o 4 - 5 dni, to i okres może Ci się przesunąć :)
 
Hej dziewczyny. Sprawa wyglada tak owulacja mi się przesunęła 4/5 dni. Dwa dni temu powinnam dostać okres nie dostałam go jeden test wyszedł pozytywny od razu za to dwa następne negatywne. Nie wiem co robić czekać na okres czy jechać na betę. Spotkała się ktoras z was z takim przypadkiem?
Moze mialas testy roznej czulosci i dlatego tak wyszlo. Jesli owulacja przesunęła sie o te kilka dni to okres tez.
Zrob bete dla pewności.
Albo test o czulosci 10mlu z porannego moczu
 
Do góry