reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
U mnie obecnie 31tc, pessar od 23tc. Na ostatniej wizycie lekarz powiedział że wyjmie go w 35tc i położy mnie do szpitala. Bardzo liczę na cc w 36tc, bo już teraz mi ciężko w tej ciąży.
Też czuję ruchy i czkawkę jednego tak bardzo nisko, aż mam wrażenie że za nisko, jest ułożony pośladkowo. Do tego coraz częstsze twardnienie brzucha, nawet jak dużo leżę
Dodam że noszę bliźniaki i że znam płeć tylko jednego Malucha
 
U mnie obecnie 31tc, pessar od 23tc. Na ostatniej wizycie lekarz powiedział że wyjmie go w 35tc i położy mnie do szpitala. Bardzo liczę na cc w 36tc, bo już teraz mi ciężko w tej ciąży.
Też czuję ruchy i czkawkę jednego tak bardzo nisko, aż mam wrażenie że za nisko, jest ułożony pośladkowo. Do tego coraz częstsze twardnienie brzucha, nawet jak dużo leżę
Dodam że noszę bliźniaki i że znam płeć tylko jednego Malucha
A u cb pessar dobrze się sprawdza 🙂? Leżysz cały czas?
 
Uważam, że milej leżałoby się nam w łóżku, gdyby za oknem była paskudna jesień czy też zima. A tutaj proszsz... piękne słońce. Na fejsie zdjęcia rodziny, przyjaciół z wakacji - widoczki, góry, morze, uśmiechy, opalenizna 🥺 Ja jedyne co, to mogę sobie szpitalne okno na osciez otworzyć, by poczuc lato 🥺 Z nudów już sama nie wiem, co mam oglądać w telefonie. Przejrzałam już profile wszystkich byłych dziewczyn mojego narzeczonego - na fejsie, instagramie i gdzie tylko można. Nawet ich mężów i dzieci 🥴🥴 Czytam książkę za ksiazka, zapisuje jakies bzdurki z kolejnego dnia w kalendarzyku i nasluchuje odglosow remontu za oknem... Zyje od wizyty lekarza do wizyty. Mysle, co bede robic za rok w wakacje. Nawet o krotkich szyjkach juz mi sie nie chce czytac... Ech, byle jakos przezyc dzien 💪
Dasz radę 😁 my jesteśmy silne kobiety 💪 spokojnie ja zaczęłam 14 tydzień leżenia... Kondycji to już nie mam wgl😅szyjka jest dosyć krótka, brzuch bardzo często się napina i nie mam nic założonego. Do tego dzisiaj mój mąż wyjechał do Monachium w delegacje i siedzę sama. To gadam do synka w brzuszku, przeglądam do znudzenia strony z meblami do mieszkania, oglądam seriale. I tak dzień za dniem. Oczy mam już suche od oglądania telewizji 😂Byle jeszcze wylezec te 2 tygodnie do skończonego 36 tc.
 
U mnie obecnie 31tc, pessar od 23tc. Na ostatniej wizycie lekarz powiedział że wyjmie go w 35tc i położy mnie do szpitala. Bardzo liczę na cc w 36tc, bo już teraz mi ciężko w tej ciąży.
Też czuję ruchy i czkawkę jednego tak bardzo nisko, aż mam wrażenie że za nisko, jest ułożony pośladkowo. Do tego coraz częstsze twardnienie brzucha, nawet jak dużo leżę
Dodam że noszę bliźniaki i że znam płeć tylko jednego Malucha
Będziesz miała a niespodziankę ❤️
 
Dasz radę 😁 my jesteśmy silne kobiety 💪 spokojnie ja zaczęłam 14 tydzień leżenia... Kondycji to już nie mam wgl😅szyjka jest dosyć krótka, brzuch bardzo często się napina i nie mam nic założonego. Do tego dzisiaj mój mąż wyjechał do Monachium w delegacje i siedzę sama. To gadam do synka w brzuszku, przeglądam do znudzenia strony z meblami do mieszkania, oglądam seriale. I tak dzień za dniem. Oczy mam już suche od oglądania telewizji 😂Byle jeszcze wylezec te 2 tygodnie do skończonego 36 tc.
Hehe najgorsze są te kryzysy jak człowiek ma dosc i wszystko boli 🙂
 
U mnie obecnie 31tc, pessar od 23tc. Na ostatniej wizycie lekarz powiedział że wyjmie go w 35tc i położy mnie do szpitala. Bardzo liczę na cc w 36tc, bo już teraz mi ciężko w tej ciąży.
Też czuję ruchy i czkawkę jednego tak bardzo nisko, aż mam wrażenie że za nisko, jest ułożony pośladkowo. Do tego coraz częstsze twardnienie brzucha, nawet jak dużo leżę
Dodam że noszę bliźniaki i że znam płeć tylko jednego Malucha
Po 30 tc tych twardnien brzucha mam sama już znacznie więcej i naprawdę głównie tylko leże. Ake czasami myślę, że jak się dużo zamartwiam, to jest ich więcej.
Teraz dopiero muszę sama sobie zrobić jedzenie i odgrzać obiad, bo mąż wyjechał. Dotąd bardzo ostro się oszczędzałam.
Ale popatrz jak to już zleciało, szybko minie do 36 tc 😊trzymam kciuki ✊😉
 
Hehe najgorsze są te kryzysy jak człowiek ma dosc i wszystko boli 🙂
Masz rację. A głowa tak płata figle, że szok😅😛🙈 mnie to mąż już czasami ochrzanil, że tak ciągle wszystko widzę źle 😛 ale musimy jakoś sobie z tym poradzić, sama czasami mam nerwobóle z powodu tych kryzysów :) ale jak to się mówi wszytko Nas wzmacnia 😁✊💪
 
Masz rację. A głowa tak płata figle, że szok😅😛🙈 mnie to mąż już czasami ochrzanil, że tak ciągle wszystko widzę źle 😛 ale musimy jakoś sobie z tym poradzić, sama czasami mam nerwobóle z powodu tych kryzysów :) ale jak to się mówi wszytko Nas wzmacnia 😁✊💪
Hehe ja zależy na czym się skupiam to mnie boli po tym stwierdzam że siła umysłu jest bardzo silna ostatnio chociaż nie myślę o twardnieniach brzucha i dość mnie nie łapią tylko jak położę się na wznak to zaraz 🙂 mi jeszcze lekarz powiedział że jak nam twardnieje tak brzuch po jednej stronie i robi się gula to może być też reakcja macicy na ruch dziecka 🙂
 
reklama
Do góry