reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta i progesteron duży przyrost

martka...

mama Kubusia majowego2007
Dołączył(a)
13 Luty 2007
Postów
368
Cześć dziewczyny 😊
Proszę Was o radę
5 stycznia beta 137, progesteron 40ng
7stycznia beta 467, progesteron 50ng. Według moich obliczeń przyrost ponad 300% ale kalkulator wyliczył 214%. Nie wydaje wam się dużo, jak i ten progesteron. Czy ktoś miał podobnie i było ok?
Jestem po stracie wx12tc i się martwię. A to 8cs po stracie.
 
reklama
Duże przyrosty bety mogą świadczyć o ciąży mnogiej, ale to też nie ma co się sugerować. Najważniejsze jest tylko to, że rośnie. Co do progesteronu to wydzielany jest skokowo, więc to nie ma znaczenia bo wartości są bardzo dobre.
 
Duże przyrosty bety mogą świadczyć o ciąży mnogiej, ale to też nie ma co się sugerować. Najważniejsze jest tylko to, że rośnie. Co do progesteronu to wydzielany jest skokowo, więc to nie ma znaczenia bo wartości są bardzo dobre.
też naczytałam się o ciąży pozamaciczbej I zaśniadzie i już głowa pracuje🙈
 
Mi z wyliczeń też wychodzi 241%. (467-137)/137 x100%
To normalny i prawidłowy przyrost na początku ciąży. Dziewczyny dużo większe mają.
Co do progesteronu to się do końca nie wypowiem. Szkodliwy nie jest, ale możesz mieć huśtawki nastroju.
 
U mnie w pierwszej ciąży tak było, okazała się pozamaciczną, w drugiej - bliźniaki. Ale mój lekarz każe się betą nie sugerować, najważniejsze jest USG. Wyniki z bety są bardzo różne. Najważniejsze, że rośnie. Trzeba sprawdzić na USG co rośnie i gdzie rośnie. Trzymam kciuki!! :D
 
Cześć dziewczyny 😊
Proszę Was o radę
5 stycznia beta 137, progesteron 40ng
7stycznia beta 467, progesteron 50ng. Według moich obliczeń przyrost ponad 300% ale kalkulator wyliczył 214%. Nie wydaje wam się dużo, jak i ten progesteron. Czy ktoś miał podobnie i było ok?
Jestem po stracie wx12tc i się martwię. A to 8cs po stracie.
Hejka też tak mam beta 5.01 105.58 7.01 347. Ale progesteron mam tylko 18. Czekam na wizytę u gina i zobaczymy czy ten przyrost jest z powodu ciąży mnogiej czy poprostu prawidłowy i tak ma być. Pozdrawiam
 
reklama
Do góry