reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg - niski przyrost, później wysoki

reklama
Dla dziewczyn, które mają podobny problem - dzisiaj mija mi 36tydzien4dzien ciąży :) także czasami mimo słabych przyrostów wszystko jest dobrze :) pozdrawiam
Dziękujemy za update, często brakuje zakończeń takich historii, a pozytywnych to już w ogóle 😍 wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Dzidziusia🥰
 
Witam, u mnie również coś kiepskie przyrosty 😐
14.05 - 28, progesteron 20
16.05 - 45 Progesteron 23

mam się łudzić czy spisać już ciążę na straty? W grudniu 2022 poroniłam. Od tamtej pory się nie udawało. W tym cyklu byłam na antybiotykoterapii i bum nagle 2 kreski lecz bardzo jasne, bety jak powyżej. :(
 
Witam, u mnie również coś kiepskie przyrosty 😐
14.05 - 28, progesteron 20
16.05 - 45 Progesteron 23

mam się łudzić czy spisać już ciążę na straty? W grudniu 2022 poroniłam. Od tamtej pory się nie udawało. W tym cyklu byłam na antybiotykoterapii i bum nagle 2 kreski lecz bardzo jasne, bety jak powyżej. :(
Przyrost 60% to niestety poniżej normy, trzeba czekać i kontrolować.
 
Dziś zrobiłam kolejne badanie... Wynik bHCG - 54 :/ nadzieja odeszła by to mogło się zakończyć pozytywnie. Lekarz kazał do poniedziałku przyjmować duphaston i ponownie zrobić badanie. Nie wiem po co chce mnie tak męczyć :( nie mam na to sił. Przedłużanie mojej gehenny:(
 
Dziś zrobiłam kolejne badanie... Wynik bHCG - 54 :/ nadzieja odeszła by to mogło się zakończyć pozytywnie. Lekarz kazał do poniedziałku przyjmować duphaston i ponownie zrobić badanie. Nie wiem po co chce mnie tak męczyć :( nie mam na to sił. Przedłużanie mojej gehenny:(
No to odstaw, branie go jest faktycznie bez sensu.
 
Dziś odebrałam wyniki kolejnej bety robionej z rana... Tu o dziwo między piątkiem a poniedziałek przyrost w normie...
14.05. - 28
16.05. - 45
17.05. - 54
20.05. - 157

Teraz to się boje ciąży pozamacicznej 😑 progesteron 26 dziś, poprzednio 23 i 14.05. 20
 
Dziś odebrałam wyniki kolejnej bety robionej z rana... Tu o dziwo między piątkiem a poniedziałek przyrost w normie...
14.05. - 28
16.05. - 45
17.05. - 54
20.05. - 157

Teraz to się boje ciąży pozamacicznej 😑 progesteron 26 dziś, poprzednio 23 i 14.05. 20
Na pewno nie jest to zdrowa ciąża. Może cp, może puste jajo... Na pewno wymaga bacznego przyglądania się.
 
reklama
Wizytę u lekarza mam w poniedziałek. Mam nadzieję, że do tego czasu nic złego się nie wydarzy. Gdyby coś zaczęło się dziać to kierunek IP. W środę zbadam ponownie przyrost.
 
Do góry