reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania - czyli jakie są standardem, a co można jeszcze zrobić dodatkowo

ja mam grupę A-, mój mąż ma B+, Martyna ma A+, czyli grupę ma po mnie ale czynnik Rh po mężu, dlatego dostałam przeciwciała, jeśli tego zastrzyku się nie dostanie od razu, to ciężko będzie utrzymać każdą następną ciążę. Nie chodzi o samą grupę tylko o Rh.
tak wiem :) zle pytanie sformułowałam. my też mamy niezgodność ale na szczęście nie doszło do konfliktu bo mała czynnik rh- wzieła po mnie. dlatego ja nic nie dostałam. mam nadzieje że w tej ciąży też tak będzie :)
 
reklama
Hej, ja robiłam z wszystkimi badaniami dokładnie 27/01 - czyli jakieś 4 tygodnie temu, czyli byłam mniej więcej w 6 tygodniu:)
 
no właśnie, też mam ten test zrobic ale obawiam się ceny tego badania.. nie wiecie ile to może kosztowac??
 
Ja robiłam w 7 tygodniu. Ale robiłam ten test razem z wieloma innymi i prywatnie, więc zapłaciłam za wszystko łącznie, także nie wiem ile sam test na HIV kosztuje.
 
Czy wy miałyście te badania w standarcie, pytam, dlatego, ze lekarz mi takich badań nie kazał zrobić :( Myślicie że powinnam?
 
Dziwe sie że lekarz Ci nie zlecił tych badan.Nie wiem jak w Polsce ale w UK jest to standardowe badanie dla ciężarnych.Ja na Twoim miejscu porozmawiała bym z lekarzem może zapomniał.
 
Ja też nie miałam takich badań robionych, lekarz nawet nic na ten temat nie wspominał, a miałam już dwie wizyty.
Szczerze mówiąc to dopiero po przeczytaniu tego wątku dowiedziałam się, że kobiety ciężarne robią takie badanie. Wcześniej nawet by mi to do głowy nie przyszło.
 
reklama
Z Adasiem nie robiłam testu na hiv, ale wtedy chodziłam do innego lekarza na początku, teraz lekarz kazał zrobić i zrobię...
Mój Mąż ma co roku robione w pracy i nie ma, więc też nie mam (chyba), ale co tam, zrobię... :-)
U nas kosztu badania 30 zł!
 
Do góry