reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Co dziś robicie fajnego? Ja właśnie zaczynam ogarniać dom, a w międzyczasie szukam pomysłu na jakieś pyszne ciacho. Jakieś pomysły?
Teraz to obowiązkowo chociaż jedno z rabarbarem musi być 🤤

Ja dziś wyjątkowo majówkuję w pracy, ale myślami jestem już na działce i maluję meble ogrodowe 😅
 
reklama
Ty mi nie mydl oczu tym, że jestem kochana - nie napisałaś w którym dniu korona jest Twoja ;)

Co fajnego narobiłaś wczoraj w ogrodzie?
My mieliśmy malować sypialnie żeby ją wkoncu skończyć (jak byłam w szpitalu to mąż nas przeprowadzał na nasze M) ale zaczął się babrać w elektryce bo chcieliśmy gniazdka wymienić i się okazało że coś tam nie tak jest...musiałam skoczyć do Castoramy i w sklepie byłam 8 minut dosłownie mieszkamy kilometr od a wjazd i wyjazd zajął mi godzinę...sajgon. Ciasto cytrynowe idealne na ciepełko albo tarta cytrynowa 🤤
 
Co dziś robicie fajnego? Ja właśnie zaczynam ogarniać dom, a w międzyczasie szukam pomysłu na jakieś pyszne ciacho. Jakieś pomysły?
U nas były zakupy, a teraz mąż z córką coś reperują, starsza 2ka gdzieś wybyła z domu wiec cieszę się ciszą 🙈
A tak to 3dpo i już dziś przegląd testów -pierwszy raz zamówiłam z Waszego polecenia dozy a podczas sprzątania szafy znalazłam nowego pinka 😅.

Olcia trzymam kciuki za betę
 
Teraz to obowiązkowo chociaż jedno z rabarbarem musi być 🤤

Ja dziś wyjątkowo majówkuję w pracy, ale myślami jestem już na działce i maluję meble ogrodowe 😅
Masz racje! Chodzi za mną rabarbar już od jakiegoś czasu, tylko muszę go w końcu upolować! Wyślę starego na zakupy, może jemu się poszczęści ;)

Na jaki kolor będziesz malowała? Ja też muszę odświeżyć nasze, ale nasze są olejowane, a nie malowane i jeszcze nie zdecydowałam co z nimi zrobię.
 
My mieliśmy malować sypialnie żeby ją wkoncu skończyć (jak byłam w szpitalu to mąż nas przeprowadzał na nasze M) ale zaczął się babrać w elektryce bo chcieliśmy gniazdka wymienić i się okazało że coś tam nie tak jest...musiałam skoczyć do Castoramy i w sklepie byłam 8 minut dosłownie mieszkamy kilometr od a wjazd i wyjazd zajął mi godzinę...sajgon. Ciasto cytrynowe idealne na ciepełko albo tarta cytrynowa 🤤
Ale to już udało Wam się przeprowadzić, czy czekacie na koniec malowania i poprawki w elektryce?

Też musimy kupić jedną przejściówkę w jakimś sklepie budowlanym, ale obawiam się tego o czym piszesz - że z 5-cio minutowych zakupów, zrobią się dwie godziny, przez ilość ludzi 🤦‍♀️

Masz jakiś sprawdzony przepis na tartę cytrynową?
 
reklama
Co dziś robicie fajnego? Ja właśnie zaczynam ogarniać dom, a w międzyczasie szukam pomysłu na jakieś pyszne ciacho. Jakieś pomysły?
Lubisz borówki? Jest takie fajne ciasto coś jak Brownie z borówkowym musem na wierzchu, wstawię zdjęcie. Z jakiejś rolki z fit przepisami. 😅 Bardzo dobre w sumie.
 

Załączniki

  • 20231121_185805.jpg
    20231121_185805.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 64
Do góry