reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostatnie wpisy profilowe

Ciąża z zespołem antyfosfolipidowym. Dziewczyny macie ten zespół i jesteście w ciąży albo byłyście i było wszystko dobrze ?
Witajcie. Jestem tu nowa i chciałabym sie Was poradzić. Czy uważacie ze ten test owulacyjny wyszedl pozytywny? Zdania są podzielone.

Załączniki

  • 20240913_100844.jpg
    20240913_100844.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 17
Cześć ,zastanawiam się właśnie do planowanej miesiączki zostało mi trzy dni ,a jak dzisiaj zaczęłam się pod cieraci po zrobieniu siku to papier był koloru jasnobrązowego?czy to jest początek okresy czy plamienie implantacjyjne ?
Czesc Ewuś....pewnie tu nie zagladasz ...ale może przyjdzie ci email. Nasza Filipiamama - Madzia Mozgawa-Kolasa zmarła. Nie mogę się pozbierać 😔
Dołączam drugie zdj z plocia kto może mieszkać w brzuszku

Załączniki

  • Screenshot_20240724_181844_Gallery.jpg
    Screenshot_20240724_181844_Gallery.jpg
    210,1 KB · Wyświetleń: 55
Do góry