reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostatnie wpisy profilowe

Hej jestem w 23 tygodniu ciąży byłam dzisiaj na obciążeniu glukoza (2 dni nie jadłam nic słodkiego )
Na czczo glukoza 64 norma 70-99
Po 1 h glukoza 153 norma do 180
Po 2 h glukoza 148 norma dla kobiet w ciąży 153

Martwi mnie ta niska glukoza na czczo 64, czy któraś z was tak miała i co dalej ?
jasani
jasani
Ale specjalnie nie jadłaś nic słodkiego? Po co?
Hej :) mam pytanie do mam małych Antonich . Jak się zwracacie do swoich pociech ? Byłam ostatnio na placu zabaw i usłyszałam tosiek nie za bardzo mi się to podoba . Czy takiej formy tez się używa ?
👩‍❤️‍👨 32l
👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻 2012 💒 2019
👶🏻 2021
05.2022r ... bezowocne starania
06.24r koniec starań 🥺
06.09.2024- chemioterapia rak złośliwy piersi🦀
🧬VR2 hetero, MTHFR hetero, PAI homo.
💊 Euthyrox (125/150), acard 75 (150 ⏸️), heparyna (❤️), folian 800, Wit D 2000, magnez, omega3, Wit C 1000, inozytol, Q10, Wit B12 metylo.
Ciąża z zespołem antyfosfolipidowym. Dziewczyny macie ten zespół i jesteście w ciąży albo byłyście i było wszystko dobrze ?
Do góry