reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Życzenia urodzinowe naszych dzieciaczków :)

Gabrysiu, Jasiu

Najserdeczniejsze zyczenia z okazji pierwszych urodzin :) duzo zdrowka, gory prezentow, cieplego slonka i spelnienia wszystkich marzen
 
reklama
Gabrysiu!
100 lat! z okazji 1-szych urodzinek
dużo szczęścia i radości
życzy
Lilianka z rodzinką


torcik 1 ur..jpg

Jasiu!
Moc serdecznych życzeń
z okazji 1-szych urodzinek
życzy
Lilianka z rodzinką

tort.jpg
 
Gabrysiu ślicznotko Ty nasza rośnij duża i zdrowa!!
Wszystkiego co naj naj naj życzy Błażejek z mamą :-):-)

Jasiu sto lat życzymy:-):-)
 
hmmm a co ja mam powiedzieć:(to dopiero WSTYD:zawstydzona/y:tyle urodzinek mnie opineło
ale mam nadzieje że mi wybaczycie i że wiecie że życzę oczywiście Waszym Skarbkom wszystkiego co najlepsze, samych pogodnych dni,dużo dużo uśmiechu no i oczywiście dużo zdrowia i pociechy z rodziców:)
tego i jeszcze więcej wszystkim kochanym jubilatom i jubilatkom życzę z całego serce z Gabrysią
 
Franko!

Dzień radosny, dzień jedyny
dziś są Twoje urodziny,
Z serca składam ci życzenia
dużo szczęścia, powodzenia
gości miłych, kosza kwiatów
moc toastów i wiwatów

Zyczy Redanek z mama
 
Franku przystojniaku mały w dniu Twoich pierwszych urodzin przyjmij życzenia od kolegii Franka z rodzinką :)
Życzymy Ci abyś zawsze był uśmiechnięty, zdrówko dopisywało zawsze, zabawy trwały nieskończenie, marzenia się spełniały a mama była dumna z kazdej nowej rzeczy której się nauczysz. Wielki buziaki od Ciotki :***
 
reklama
Franko urwisie
Zdrówka życzymy, samych słonecznych dni i wiele wiele szczęścia i radości w życiu
Neska i Błażej
 
Do góry