reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Życzenia -Gratulacje ....

I ja się dołączam do gratulacji dla rozpakowanych Mamuś!

bouquet9brdl.jpg
 
reklama
No to teraz ja: 27.06. przyszedł na świat mój synek - Rafałek, ważył 3820, mierzył 56 cm, dostał 10 pkt. Poród siłami natury, trwał 2,5 h. Wiecej opowiem na odpowiednim watku. Mam nadzieje ze nie jestem ostatnia:-)
 
Dzień dobry szanownym Paniom!!!
nie było mnie raptem parę dni, a tu tyle szczęsliwych zmian!!! a więc, kochane:
Sylwio28, Poziomeczko, Maleństwo, Madziumbo, Pixello, Gumisiu, Wuyu, Tusieńko, Tacjanko, Milkado i Anwisniewska...
Wszystkim Wam składam serdeczne gratulacje i życzę zdrówka dla Was i pociech :-D:-D:-D


PS Andzia, przyspieszyła oxytocyna :-D na sali porodowej :-D
 
Dziękujemy serdecznie za gratulacje:tak: Z porodem się trochę pomęczyliśmy, bo mój synuś zapragnął pobić wszelkie rekordy i przyjść na świat siłami natury z wymiarami bagatela:

- długość 57 cm
- waga 5200 :szok::szok::szok:


Madziumba, Pixella, Milkada, Tacjana, Wuyu, Anwisniewska, Gumisia - serdecznie gratuluję Wam Waszych pociech:tak:

Jeśli którąś z Was pominęłam z gratulacjami, to przepraszam i gratuluję oczywiście:tak:
 
reklama
Gratulacje dziewczęta :-D
Dziękujemy serdecznie za gratulacje:tak: Z porodem się trochę pomęczyliśmy, bo mój synuś zapragnął pobić wszelkie rekordy i przyjść na świat siłami natury z wymiarami bagatela:

- długość 57 cm
- waga 5200 :szok::szok::szok:

Tusieńka Tobie w szczególności -5200 :szok::szok: szczęka mi opadła :-D:-D
 
Do góry