reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Życzenia -Gratulacje ....

reklama


Kochany Alexandrze, w dniu ukończenia 1 miesiąca, dużo zdrówka i radości dla Ciebie! obyś przynosił mamuni dużo radości :-D dużo słonka i buziaków dla Ciebie :-D:tak:
 
Śpiesze donieść ze dzis o 3 rano przyszedł na świat Alenek synek Martusi wazy 3800g i ma 51 cm Jest śliczny :)

Martusia wielkie gratulacje :)
 
Gratulacje wszystkim noworozpakowanym.
Mnie do szału zaczynają doprowadzać uprzejme pytania : na kiedy termin? czy już? chyba wyłącze telefon, gg i skype :-(
 
Gratulacje wszystkim noworozpakowanym.
Mnie do szału zaczynają doprowadzać uprzejme pytania : na kiedy termin? czy już? chyba wyłącze telefon, gg i skype :-(

Dobrze cię rozumiem, przed narodzinami córki rodzice i teściowie codziennie dzwonili i pytali jak się czuję, a ja na to że jeszcze nie rodzę. Aż w końcu wyjechali na weekend a ja się szybko uwinęłam w nocy z soboty na niedzielę:tak:.
 
reklama
Do góry