reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Życzenia -Gratulacje ....

reklama
Gratuluję Minutka !!!
Łezka mi się w oku kręci bo już się czerwiec skończył, zaczął się nowy, cudny rozdział w naszym życiu. Tak to przeleciało szybko. A pamiętacie, dopiero co pokazywałyśmy fotki usg z fasolkami i brzuszki najpierw takie malutkie a potem wielkie piłeczki. Zarzekałam się że dość już dzieci, ale kto wie , może za parę lat ;-) to piękne chwile.
 


Łubu dubu, łubu dubu, niechaj nam żyje jedna z prezesek naszego klubu, niech zyje nam :-D:-D:-D

Agatko kochana w dniu urodzin, najserdeczniejsze życzenia!!! zdrówka, szczęscia, pomyslności, pociechy z dzieci!!! i spełnienia najskrytszych marzeń!!! jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!!




TWOJE ZDROWIE!!! 100 LAT AGATKO :-D:-D:-D
 
Spoznione zyczonka
z okazji 1 miesiaczka
dla:



Bruna
(Synusia Magni)

Pawełka (Synusia ell)
Galli (Lusi) (Córci Nanya)
Kacperka (Synusia ari1997)
Matyldy (Córci Kluseczka)
Lily (Córci Dominika-Essex)
Synusia Dilajla
oraz Ignasia (Synusia Ma_Ja_Ma)


Wszytskiego co najlepsze slodziaki czerwcowe :-):tak:



Serdeczne zyczonka
dla
Agatki
z okazji urodzinek :-)

Sto lat w zdrowku i milosci kochana :tak:


 
Natalko i Piotrusiu, w dniu Waszego 1 miesiąca zyczę Wam dużo zdrówka i uśmiechu!!! rośnijcie na pociechę swoim mamom perełki :-D:-D:-D

Tysiąc buziaczków dla Majeczki córci Dominiki :-D:-D dużo zdrówka i prezentów laleczko :-D:-D

Martusiu, najlepsze życzenia urodzinowe dla męża :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Minutka gratulacje, ja o 4:30 też 27.06 urodziłam :tak::tak::tak: więc nasze córeczki będą zdmuchiwać świeczkę tego samego dnia :-D
 
Do góry