reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Życzenia -Gratulacje ....

reklama
tusieńko pokłony w twoją strone i wielgachne gratulacje

Minutko gratuluje córeńki i dużo zdrówka dla was obu
 

Załączniki

  • bociek.gif
    bociek.gif
    15 KB · Wyświetleń: 118
Wszystkim nowym mamusiom i ich maluszkom życzę dużo zdrówka.
Mamuśki gratulacje!!!!!!!
 

Załączniki

  • gratulacje.jpg
    gratulacje.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 20
Gratulacje
Zostało jeszcze 38 min, ciekawę czyj będzie ostatni wpis czerwcowy na temat wieści z porodówki :-):-)
 
Dziękujemy serdecznie za gratulacje:tak: Z porodem się trochę pomęczyliśmy, bo mój synuś zapragnął pobić wszelkie rekordy i przyjść na świat siłami natury z wymiarami bagatela:

- długość 57 cm
- waga 5200 :szok::szok::szok:
Szczerze podziwiam!! Ponad 5 kg... chyba nikt się tego nie spodziewał, bo inaczej pewnie miałabyś cc. Mój synek ważył 4100g, 58cm długości i uważam, że to już niezły kloc do porodu drogami natury.
 
reklama
Szczerze podziwiam!! Ponad 5 kg... chyba nikt się tego nie spodziewał, bo inaczej pewnie miałabyś cc. Mój synek ważył 4100g, 58cm długości i uważam, że to już niezły kloc do porodu drogami natury.

Gdybym ja się spodziewała, że to taki słonik, to wierz mi pierwsza bym krzyczała od progu porodówki, że cesarkę mają robić;-):-D

Tusieńka faktycznie szacuneczek :tak: Mój Filip dzisiaj kończy 2 miesiące i dopiero teraz dobił do 5200 :-D

Dzięki. Benia kuzynka, która jest od niego starsza o 7 miesięcy, waży zaledwie kilo więcej od niego:szok::tak:
 
Do góry