reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zycie w Cavan

Czesc ja juz po wizycie u doktorka ;-) jak zwykle lux i lowliiii heheh ,moja dzidzia wazy funta :-)a tak wogole w sobote wywalilam sie na tym parkingu przy Tesco i mnie tylek boli jak diabli ...dokladnie moze nie tylek tylko kosc ogonowa szlak by to trafila:-(jak nie urok to co innego .Jutro lece do Polski wiec do przyszlego poniedzialku mnie nie ma na forum buzka :-)
 
reklama
Czesc, tak dostalam liste potrzebnych rzeczy do szpitala nastepna wizyte mam 25 lutego hahah.Zrobili ten swoj wywiad :-), doktorek machnal mi usg ale nie chcial mi powiedzic co siedzi w moim brzuszku ale juz wiem ze bedziemy mieli synka .. wiec jestem szczesliwa strasznie najwazniejsze ze maly jest zdrowy , porobilam badania mam swietne wyniki poki co :-)wiec jestem juz spokojna.A co u Ciebie jak samopoczucie i jak twoja wizyta u lekarza bo chyba dzis masz wizyte albo mi sie pomieszalo cos??? :-)
 
No witam fajnie ze juz jestes bo na tym watku tylko my zostalysmy:no: gratuluje syneczka w brzuszku ja nie wiem co bede miec bo wczoraj malenstwo sie schowalo i tylko stopki bylo widac:-) mialam ta wizyte wczoraj i ledwo przezylam mialam ten test na glukoze robiony i pobierali mi krew co godzine razem 4 razy po 3 bylo mi bardzo slabo :-(a w miedzy czasie czekalam na usg. Czuje sie ok malenstwo zdrowe takze spoko ja juz musze chodzic do lekarza co 2tyg a w szpitalu nastepne usg mam w Sylwka o 10rano:blink: zbliza sie godzina zero!!!!!!! zaczynam sie naprawde bac.......:shocked2: bedziesz tu chodzila do szkoly rodzenia? ja dzwonilam sie rejestrowac ale jakos nigdy nie oddzwonily zeby potwierdzic i juz nie wiem czy nie za pozno dla mnie. pozdr aga
 
czesc , raczej nie wybieram sie tu do szkoly rodzenia gdyz to juz moja 3 ciaza wiec wiem co mnie czeka;-), ja mam nastepna wizyte dopiero w 32 tyg. ciazy .... ciekawa jestem czy mi beda robic ten test na glukoze, hehe tak pozno kolejny dowod ze cos nie tak z ta ich sluzba zdrowia ;-)Nie boj sie dasz rade wrazie czego poprosisz o znieczulenie,, bedzie dobrze :-)Widze ze faktycznie same zostalysmy w tym watku ... szkoda
 
o!!!!!to ty juz doswiadczona kurcze ja to pierwiastek dlatego tak panikuje......:szok: raczej nie bedziesz miala tego testu bo on powinien byc robiony w 28tyg ja go mialam bo mam troche problemy z cisnieniem chociaz nie wiem co ma cisnienie do cukrzycy czy przyswajania cukrow ale robili ,a jak u ciebie wszystko ok to mysle ze nie ma koniecznosci a zreszta nie polecam bo to straszna meczarnia..a powiedz pracujesz czy w domku ciaze znosisz ja dygam caly czas i czym brzuch wieksze tym trudniej........nie wiem co z ta szkola robic moja kumpela tam byla i na dobre jej to nie wyszlo mowila ze nadmiar strasznych informacji i strasznie sie po tych zajeciach bala. no nie wiem gdzie te dziewczyny z Cavan sie podzialy tez mi szkoda ze sie nie rozkrecilo tu troszke......
 
mysle ze jestes i tak w lepszej sytuacji niz ja bo nie masz porownania ... ja je mam i dlatego jestem tak nastwiona do tej ich opieki tzn. braku opieki w ciazy:-) bo to co sie tutaj dzieje to jest brak opieki ...mysle ze ja jeszcze smigen do polski pod koniec nastepnego miesiaca a jak moj bebenek bedzie rosl tak jak do tej pory to i w 8 miesiacu jeszcze polece na kontrole do mojego doktora....na lotnisku w dublinie zrobili mi osobista macanke bo nie chcialam przez te bramki przejsc :-)a we wroclawiu jak celnikowi powiedzialam ze jestem w ciazy i ze nie chce przechodzic przez bramke to ten do mnie ,, jednak pani bedzie musiala,:szok::szok::szok:, wiec ja w smiech i mu na to ze ,,chyba panu udowodnie ze nie,,, zrobilo sie zamieszanie bo ja stoje i nie ide dalej przykleciala jakas baba zapytala sie co sie dzieje wziela mnie na bok i obmacala :-) ci celnicy sa tacy zakreceni jak baranie rogi z tego zamieszania zapomnieli moi powiedzic ze mam kozaki zdjac:-) a wszytkim skrupulatnie nakazywali zdejmowac buty:-D:-D:-D
 
no fakt ja nie wiem jak to w PL jest i moze lepiej dla mnie.......widzisz ja nie moge latac bo mam te cisnienie za wysokie i lekarzmi zabronil powiedzial ze przy zmianach cisnienia w kabinie i przy moim wysokim cisnieniu moze sie to zle skonczyc dla maluszka nawet uszkodzeniem mozgu takze wole nie ryzykowac. jeszcze mi zostal tydz w pracy i urlpo zaczynam ale coz zostane i odpoczne tutaj ten jeden raz:sorry2:..........
 
Czesc
Rozumiem cie doskonale swieta ida pewnie bys chciala jechac do Polski :-(ale nic sie nie martw nastepen swieta napewno uda Ci sie juz spedzic w Polsce i to z maluszkim to dopiero bedzie frajda:-):-) ja juz ktores z kolei spedzam z dala od rodziny ale u mnie inna sytuacja najblizsze mi osobki sa ze mna tzn. maz i dziecie .
Dzis byla na zakupach w Eneskillen i kupilam wozio dla mojego syneczka moze troche wczesniej ale nie mogalm sie oporzec:-) zakupilam Bebe comfort loola + gondolka windolai fotelik i jestem cala usmiechnieta wprawdzie nie mam go w domu bedzie dopiero po nowym roku gdyz na stanie sklepu byl tylko piekny czarny heheh niech ich ....calusy
 
reklama
no to super ja jesczcze nic nie kupilam nawet jednej rzeczy ale po swietach juz zaczne......i ile dalas za wozeczej jesli moge spytac musze sie zaczac rozgladac nawet nie wiem jaki jeszcze chce napewno nie 3 kolowce bo uwazam ze sa okropne i nazywam je taczkami:-D ale to moj gust nie ktorym sie podobaja. Jutro jade na usg do dublina na to 3d/4d takze pewnie tez bede wiedziala juz co mam nie moge sie doczekac ego usg super widac no i plytke bedziemy mieli na pamiatke z nagraniem super.....pozdr
 
Do góry