reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZOSTAŁAM MAMĄ ♥ - o zdrowiu, opiece i pielęgnacji dzieci

reklama
Ja tez powinnam ją odbijać, bo jej się te gazy zbierają.
Czy Wasze dzieci mają okresy czuwania ? Ile trwają?
Dla mnie to nowość... Nie chcę porównywać znowu do Niny, ale tylko to znam i martwi mnie to moje dziecię.
Zaczęła się faza kołysania i bujania. Nina zasypiała na cycu, mogłam przewinąć, odłożyć do łóżeczka i spała.
Sarę muszę przewinąć,nakarmić, wybujać, bo jak odłożę to się wybudza. Wczoraj spała całą noc w gondoli, bo musiałam bujać po karmieniu. Dzisiaj wstała o 7:30 a zasnęła dopiero ok. 11:20. Wcześniej mogła spać na mnie, ale wszystko takie urywane, więcej marudzenia niż spania. Chyba muszę się rozejrzeć za chustą.
Po kąpaniu potraf jeszcze z bitą godzinę po karmieniu nie spać... Więc jak już zaśnie to po 2 godz budzi się głodna...
 
Mysza, mają, mają i to długieeeeeeeee:szok::szok:Wojtek mial rano fazę aktywnosci. jak sie obudził dzisiaj po nocy o 6.30, tak usnął dopiero po 9 i spał pół h do 9.30. Potem usnąl o 11.00 i śpi do teraz.
 
mojej również nie zawsze się odbija, a jak zaśnie przy cycu to odkładam do łóżeczka bez odbijania

Ola również ma okresy czuwania, jak się po nocy obudzi ok 9 zazwyczaj to potem idzie spać dopiero o 12, śpi do 15 zje i czasem zasypia znów lub jest aktywna, kąpie ją 18-19 i jeśli wcześniej spała to po karmieniu jeszcze czuwa i zasypia 20-21
 
aha ok :-D
to ja po prostu muszę się przyzwyczaić ;-) Trafiła mi się przylepa, nieśpioch :-D
Tylko na Ninie się wszystko odbija, no ale musimy przeczekać...
 
reklama
Do góry