reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiana zachowania u miesiecznego dziecka

KarolinaZales

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Grudzień 2023
Postów
40
Witam drogie mamy zastanawia mnie zmiana zachowania u mojego miesięcznego synka. Może panikuje albo jestem przewrażliwiona ale coś mnie niepokoi. Przestałam karmić piersia z powodu zaniku pokarmu. Synek najpierw był dokarmiany mlekiem bebilon ale jak mój pokarm całkowicie zanikł to przeszliśmy na butle. Jak był na piersi spał bardzo niespokojnie, stękał, prężył się i spał ogólnie bardzo krótko. Dostał krople delicol ale widocznej poprawy nie było. Po mleku zaczęły być zaparcia. Pediatra kazała zmienić mleko na bebilon comfort. I w sumie zmianę zachowania zauważyłam po tym mleku. Synek jak nie spi zrobił się bardzo niespokojny w sumie cały czas placze i widać że mu się chce spać. Jak zaśnie to na dobre 3 lub 4 godziny. Potem obudzi się na jedzenie ale ewidentnie spadł mu apetyt bo wypija ok 60 ml zawsze było 90 jest marudny i placze i znów zasypia. Wiem że takie maluszki dużo spia ale martwi mnie ta jego apatia bo pomiędzy drzemkami placze. Zauważyłam że nie moczy już pieluszki tak samo jak kiedyś. Czy coś może mu dolegać.
 
reklama
Do góry