reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiana wózka na typową spacerówkę

Kasiu a czy kupowalas go w necie czy nie bo ja chce zrobic zakup w internecie bo u mnie w miescie to tylko jeden rodzaj wozkow i nie ma dostepu do innych:-)
 
reklama
Dziewczyny chce zmienic wózek na spacerowy i jestem ciekawa moze cos o tym wiecie czy wozki graco sa juz bezpieczne bo widze ze na allegro juz je sprzedaja. One byly w tej grupie wozkow rako tworczych ale chyba uz nie sprzedaja wozkow z taka wada. PYtam o wasze zdanie poniewaz chce wymienic wozek na typowy spacerowy lekki parasolke z mozliwoscia regulacji oparcia i wlasnie gracco sie nam podoba bardzo.


My kupiliśmy Graco Citysport. Jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo lekki, fajnie się prowadzi, i ma rozkładane oparcie. Kupiłam na W
 
Kasiulla: pomierz mi proszę szerokośc i głębokośc siedziska w carrera. ja na wiosnęmyślę o nomadzie dla Titka, bo aktualny powóz mojej mami nie pasi.
 
jak wpisuje adres to zawsze mi cos utnie :wściekła/y:

a pisalam ze nomad jest wiekszy niz carrera i nie sklada sie w parasolke dlatego wlasnie wybralismy carrere :-)
 
Kasiulla: z tego co pamiętam nomad jest wysoki po złożeniu na 90cm.a te co sklładają się w parasolkę mają jakies 100-105 po złożeniu. w gręwchodzi jeszcze concord fusion, ale muszę sie mu dokladnie przypatrzeć. u nas głównie chodiz o mała wagę wózka i w miarę spore kółka. po prostu chodzi tu o moją mami, która się Titkiem zajmuje przez dzień.
 
reklama
wiesz co my tez szukalismy lekkiego wozka zebym mogla go nosic po cesarce :-) wiec jest w miare lekki (wszelkie parametry sa na ich stronie chyba:-) )
a o co chodzi z tymi cm 90 i 100? jak mam go zmierzyc - zebym wiedziala :-)
a i to nie jest taka parasolka parasolka :-p to jest normalny wygodny wozek tyle ze sklkada sie w parasolke:-)
 
Do góry