reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiana pozycji dziecka

Karoost

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Kwiecień 2022
Postów
37
Hej dziewczyny dziś zaczelam 20 tc dziecko ułożyło mi się bardzo nisko leży mi na pęcherzu przez co siusiam co chwile i szczypie mnie wszystko leze z nogami w górze myslalam ze moze dziecko zmieni pozycje ale niestety leży dalej macie jakieś inne sposoby zeby dzidzia zmieniła pozycje i przesunęła się wyżej? 🙄
 
reklama
Moze ustaw sie na czworaka, a potem oprzyj sie na lokciach tak, zeby gorna czesc ciala byla nizej od dolnej. To cwiczenie na obrocenie sie dziecka z pozycji miednicowej na glowkowa, ale moze troche pomoze. Tez mi mala czasem siedzi na pecherzu i gmera tam. Nic przyjemnego.
 
Moze ustaw sie na czworaka, a potem oprzyj sie na lokciach tak, zeby gorna czesc ciala byla nizej od dolnej. To cwiczenie na obrocenie sie dziecka z pozycji miednicowej na glowkowa, ale moze troche pomoze. Tez mi mala czasem siedzi na pecherzu i gmera tam. Nic przyjemnego.
Ojej super bardzo Ci dziękuję już próbuje robić ile czasu trzeba być w tej pozycji ?
 
Hej dziewczyny dziś zaczelam 20 tc dziecko ułożyło mi się bardzo nisko leży mi na pęcherzu przez co siusiam co chwile i szczypie mnie wszystko leze z nogami w górze myslalam ze moze dziecko zmieni pozycje ale niestety leży dalej macie jakieś inne sposoby zeby dzidzia zmieniła pozycje i przesunęła się wyżej? 🙄
A skąd pewość, że dziecko ułożyło się nisko? Skoro odczuwasz dolegliwości bólowe i często oddajesz mocz to obstawiałabym jakąś inekcje układu moczowego. Radzę jutro oddać mocz do badania wraz z posiewem.
 
A skąd pewość, że dziecko ułożyło się nisko? Skoro odczuwasz dolegliwości bólowe i często oddajesz mocz to obstawiałabym jakąś inekcje układu moczowego. Radzę jutro oddać mocz do badania wraz z posiewem.
Wiem bo jestem pod stała kontrola lekarza i już nie pierwszy raz mam taką sytuację
 
A może tym razem to jednak cos innego? Może jednak sprawdź ten mocz. Piecze Cię gdy oddajesz mocz?
Nie piecze to nie zapalenie zapalenia odróżniam z tym ułożeniem mam często i zawsze te same objawy ublekarza bylam w piątek i ogolnie jestem dość często musze mieć kontrolowana ciążę na bieżąco więc tu jestem pewna ze zdrowotnie wszystko jest dobrze
 
A robiłaś mocz z posiewem? Bez tego lekarznnie stwierdził czy to kwestia infekcji czy nie.
Tym bardziej że często w 20 tc się dziecka nawet mie czuje, bo jest tak malutkie
Tak mialam jestem badana na bieżąco tak jak pisalam musze mieć wszystko kontrolowane jestem u lekarza bardzo często , ruchy dziecka czuje i zaczelam czuć pierwsze w 16 tyg do tego mam detektor tętna i po nim łatwo tez stwierdzić gdzie leży dziecko
 
Na tym etapie dziecko jest jeszcze malutkie i na pewno na nic Ci nie uciska.

Albo masz problem z pęcherzem, albo normalna konsekwencja ciąży - rosnąca macica zaczyna uciskać wszystko wokół i nic z tym nie zrobisz.
Koniecznie do labu zrobić posiew z moczu.
 
reklama
Tak mialam jestem badana na bieżąco tak jak pisalam musze mieć wszystko kontrolowane jestem u lekarza bardzo często , ruchy dziecka czuje i zaczelam czuć pierwsze w 16 tyg do tego mam detektor tętna i po nim łatwo tez stwierdzić gdzie leży dziecko
Do tego widać było nawet delikatne wybrzuszenie z jednej strony
Na tym etapie dziecko jest jeszcze malutkie i na pewno na nic Ci nie uciska.

Albo masz problem z pęcherzem, albo normalna konsekwencja ciąży - rosnąca macica zaczyna uciskać wszystko wokół i nic z tym nie zrobisz.
Koniecznie do labu zrobić posiew z moczu.
Proszę czytać uważnie moje wypowiedzi badania były robione jestem pod stała kontrola lekarska dziś się dziecko przekręciło i po problemie
 
Do góry