reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiana mleka mm na 2 a powrót do 1 ??

Alusia_1992

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Marzec 2020
Postów
332
Witam. Mam pytanie i mały problem. Właśnie kończymy zmianę mleka mm z 1 na 2 . Wszystko dobrze ale mąż w pośpiechu zakupił opakowanie 1. Czy mogę ją podać dziecku czy lepiej nie ryzykować i wyrzucic??
 
reklama
Rozwiązanie
N
Spokojnie możesz dać 1. Nic dziecku nie będzie, skład jest prawie że ten sam zazwyczaj, różni się tylko ilość np białka czy witamin. Tak naprawdę mleko 1 jest najodpowiedniejsze dla dzieci, kolejne numery to poprostu możliwość producentów na reklamę
Ja mieszkam za granicą i tutaj mleko jest tylko do 2. Jak jestem w Polsce to kupuje zgodnie z wiekiem czyli kokejne numery. Jak dla mnie możesz spokojnie wrócić do 1 i później od nowa 2.Składniki sa te same tylko w innych proporcjach.
 
reklama
reklama
No. Przecież mleko 1 dziecko już jadło pół roku to mu nie zaszkodzi.
Rozumiem, że znasz wszystkie dzieci i wiesz co im zaszkodzi, a co nie? Ja znam dziecko, które było na mleku 2 i dostało 1 po czym później miało problemy z zatwardzeniem. Możliwe, że był inny powód ale akurat zbiegło się to w czasie z podaniem mleka 1 dlatego ja bym nie dała
 
Do góry