reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielone wodniste kupki u 17tyg malucha

Ayashi86

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
15 Marzec 2016
Postów
149
Witajcie mamuski. Od kilku dni zauwazylam ze moj maluch robi zielone i wodniste kupki. Zachowuje sie normalnie, jest szczesliwy, troche marudzi przy jedzeniu ale zawsze zjada 190-200ml. Dodam ze moj synek jest karmiony butelka od urodzenia.


Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A rozmawiałaś z lekarzem na ten temat? Może zmienić mleko powinnaś?
Nie marudzi poza tym? Bo może czasem taka kupka być od ząbków.
 
zielone pieniste i śluzowe kupki to może byc od preparatu żelaza. Jakaś niestrawność, wirusik itp.. Lub nietolerancja laktozy wtedy trzeba mleko z 0%laktozy lub delicol. To nie jest to samo co skaza bialkowa. Takie mam dane ja:-) ale ja kp:-) i u nas po długich bataliach wyszla nietolerancja laktozy i skaza ktora poszla sobie juz:-)
 
Kupki zdecydowanie nie sa pieniste czy sluzowe, sa tylko wodniste i tak zaczelo sie jakies 2 dni temu bo do tej pory byly normalnej konsystencji. Jutro ide z malym na szczepienie to podpytam. Ale to co kolezanka wyzej napisala o zabkach, to moze miec sens [emoji6]

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kupki zdecydowanie nie sa pieniste czy sluzowe, sa tylko wodniste i tak zaczelo sie jakies 2 dni temu bo do tej pory byly normalnej konsystencji. Jutro ide z malym na szczepienie to podpytam. Ale to co kolezanka wyzej napisala o zabkach, to moze miec sens [emoji6]

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
Dużo tych kup robi dziennie? Lekarz może odmówić szczepienia.
 
dopiero doczytałam, ze to 4 miesięczne dziecię to trochę późno na objawy nietolerancji...
 
reklama
Ja bym się ze szczepieniem wstrzymała do czasu wyjaśnienia przyczyny.
U nas takie kupki były objawem wychodzących zębów - trwały zawsze po kilka dnia.
 
Do góry