reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

reklama
Gabina trzeba sobie jakos radzic.. no co?? jak mi prace podsuną.. a co z dzieckiem zrobie jak do zloba nie ma szans bo brak miejsc?? a tak przynajmniej mam zasiłek :)


myślisz że tak od razu ci pracę rzucą ... ja od 2003 roku ani jednej pracy nie dostałam z UP :confused:

ale teraz idę sama się rozglądać :tak::tak::tak: i do połowy września muszę coś znależć:rofl2:
 
Dzień dobry :)

Tak przywitać się chciałam i zameldować.

U nas bez większych zmian, mała do przedszkola od 1 września śmiga
więc pewnie troszkę w dzień odpocznę, odsapnę hehe :)

Pozdrawiam !
 
:) cześc kobietki :)

Ja całą niedziele spędziłam na dworze :) byliśmy na festynie dla dzieci pod amfiteatrem :) Wspaniały zcas dla nas i Asia sie nawdychała powietrza :)

A do tego jestem zadowolona bo nam sie udało znaleść tańsze mieszkanie i w Przylepie :) wiec koniec z głowną ulicą.. autobusami trzeszczącymi, zapierdzielającymi motorami, autami z tubą zamiast normalnego tłumika.. w koncu świeze powietrze i spokoj :)

2 pokoiki wiecej nam nie trzewa.. najwieksza neidogodnosc to ciemna kuchnia, ale damy rade:) I bedzoemy musieli jakis mebel kupic.. bo lozka mamy, ale ejst tam tylko kuchnia urzadzona i 1 szafa:) ale coz... sa meble z niemiec w komisie to cos się wybierze :)AAA jestem zadowolona:)

I jeszcze do tego mam dobra koleżanke w przylepie wiec kawka, herbatka i wspólne spacerki :) cuuuudownie:)
 
reklama
Do góry