reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

reklama
Madziek trzymaj sie dzielnie! Wszystko na pewno dobrze sie skonczy i juz niedlugo bedziesz miala swojego maluszka przy sobie :tak:
 
No i po wizycie u alergologa.
Ścisła ale to ścisła dieta, za 2 tyg mamy wprowadzić marchewkę , najlepiej samemu ugotować.Zdziwiłam się że tak wcześnie ale jak to stwierdziła pani doktor trzeba powoli go odcinac od alergentów które mogą się niechcący wkraść w pokarm.Jak po 2 tygodniach będzie wszystko w porządku to ugotowac dynię.Z tym gorzej bo co całą mam kupić???czy na kawałki sprzedają??:sorry:

Przpisała maść a raczej skladniki z których ma być zrobiona w aptece.To tyle.

Myślałam,że poczeka z wprowadzaniem pokarmów ale widocznie ma rację.

To tyle:-D
cleo nie martw sie.. moja mała na nic nie jest uczulona i widzisz dosałam listę rzeczy n które mam się przygotoać bo za równy miesiąc kazała mi wprowadzać:tak:
 
Asieńka - u nas od trzech dni też Frejka w ruchu, niestety, podwichnięte lewe biodro grupa IIIa, ale to już widać było od urodzenia, że nie chciał mały odwodzić za bardzo bioderek. Pierwsze kontrolne usg było ok, ortopeda dał nam jeszcze 6 tygodni na "dokształcanie się stawu", ale teraz już kazał kupić tą poduszkę. Bałam się , ze malutki będzie przeżywał to koszmarnie. O dziwo bardzo szybko przywykł, pierwszy dzień nie naciągałam mu tych szelek na maksa, żeby się trochę przyzwyczaił. Był bardziej marudny, trochę się uspokajał na rękach. Smutno mi , że musi w tym chodzić, nie może fikać tymi nóżkami. Najgorzej wpakować go w tym na dwór w kombinezon, ale nosi sie go nawet lepiej w tym usztywnieniu.
Mam nadzieję, że za 6tyg. pozbędziemy się tego na dobre.
 
Asieńka - u nas od trzech dni też Frejka w ruchu, niestety, podwichnięte lewe biodro grupa IIIa, ale to już widać było od urodzenia, że nie chciał mały odwodzić za bardzo bioderek. Pierwsze kontrolne usg było ok, ortopeda dał nam jeszcze 6 tygodni na "dokształcanie się stawu", ale teraz już kazał kupić tą poduszkę. Bałam się , ze malutki będzie przeżywał to koszmarnie. O dziwo bardzo szybko przywykł, pierwszy dzień nie naciągałam mu tych szelek na maksa, żeby się trochę przyzwyczaił. Był bardziej marudny, trochę się uspokajał na rękach. Smutno mi , że musi w tym chodzić, nie może fikać tymi nóżkami. Najgorzej wpakować go w tym na dwór w kombinezon, ale nosi sie go nawet lepiej w tym usztywnieniu.
Mam nadzieję, że za 6tyg. pozbędziemy się tego na dobre.
Musisz byc wytrwala, na pewno po 6 tyg bedzie poprawa, a w nocy tez musi co?
 
reklama
cześć! Czy są któreś z Waszych dzieciaczków mają już zęby? Albo mają oznaki zbliżających się? Bo moja od kilku dni potwornie marudzi, ślini sie okropnie, słabo śpi i rzuca głową przez sen na boki. I tak się zastanawiam, czy to oznaki ząbkowania?
 
Do góry