reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i uroda

reklama

tylko agaciu jesli masz skore mieszana to stosujesz go tylko na te partie ktore ci sie przetluszczaja tak gdzie masz normalna stosujesz normalny krem bo on normalna skore moze wysuszyc. ja mam cala maziata buzke wiec smaruje nim cala buzke i na noc tez musisz zakupic inny krem jakis bardziej nawilzajacy zeby znormalizowal skore , porow jakos bardzo wyraznie nie zmniejsza ale dla mnie wazniejsze jest zeby zmatowil mi buzke i zmniejszyl wydzielanie sebum a i jeszcze jedna wskazowka do mycia buzki przy tej kuracji bardzo delikatny piling w zelu zeby zluszczal suche skorki ktore czasem moga sie pojawic. . ps bioderma ma tez zarabisty mlyn z tej serii micelarny do zmywania i oczyszczania skory.
a i cena na allegro super ja w aptece place 55 zl za 30 ml ;/

ps a z jakiej serii mialas vichy??
 
Ostatnia edycja:
reklama
moze to przez te kwasy ktore wysuszyly ci tam skore??? spróbuj codziennie ja pilingowac jak najdrobniejszym pilingiem ( jak juz pisalam wczesniej sa takie zele do mycia buzi zawierajace takie malusienkie delikatne drobinki pilingu) i nawilzaj ja bardziej na noc. moja dermatolog kiedys mowila ze na kosmetyki dla cery tlustej zawierajace kwasy trzeba naprawde uwazac bo moga wysuszyc skore tak ze juz zaden krem nawilzajacy nie pomorze tylko wtedy kuracja antybiotykami. wiec moze odstaw ten vichy i sprobuj najpierw pilingu i dobrego nawilzenia a jak skora juz przestanie ci schodzic kup sobie bioderme i pamietaj zeby nadal ja złuszczac wieczorem przed snem i dobrze nawilzac po tym na noc.
jestesmy juz starszawe kobiety i musimy my tlusto skore naprawde uwazac zeby nie przesuszyc skory bo wtedy zmarszcki gwaratowane ech....
 
Ostatnia edycja:
Do góry