reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia wrześniowych maluszków

reklama
Miki akurat młodsza nie chciała zdjęcia sobie zrobić.Zresztą one razem nie lubią za bardzo pozowac.
A tak w sumie to dzieci i do mnie i do taty podobne bo głosy sa podzielone .Więc sama nie wiem jak jest z tym podobieństwem.
 
Madzik - tort rewelacja!! chyba Cię zatrudnię bo moja Martyna też taki chce... śmieszek cudowny z Twojej córci :)

Magda - Bartusiowi chyba dobrze u siostry :-D a Julia ma nieziemsko piękne oczy!!
 
przedstawiam mojego Alutka

Obraz 030.jpg

Obraz 032.jpg przed wyjściem na dwór
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki - dzieciaki są niesamowite - każdy inny. I pomyśleć że niedawno były u nas w brzuszkach... a teraz takie urwisiatka a do tego taaaakieee słoooodkieeee....
 
reklama
Mamuśki, chyba najbardziej lubię ten wątek, bo zawsze mam uśmiech na twarzy jak go przeglądam:) A dzieciaczki wszystkie bez wyjątku są bosskiieee - takie do schrupania i basta.

A to Amelka :)
amelka mini.JPGamelka mini 2.JPG
 
Do góry