reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia "nowych" lipcówek :)

dscn2768qi0.jpg
 
reklama
Zeby było fair swoje ostatnie zdjęcia z imprezy integracyjnej wrzucam tu, zeby mogły mnie widzieć stare i nowe lipcówki :cool2:

Tutaj robilismy parade :-p

img0055ny8.jpg
[/URL][/IMG]
Tu uczyłam sie samby (na kacu:cool2:)

img0019bc0.jpg
[/URL][/IMG]
 
Nenius, jak tak patrze na zdjecia malej Darii to widze ze to taka slodzinka ale teraz jak pokazujesz troszke wieksza darie to odnosze wrazenie ze ona to taka mala iskierka, zywe srebro! ba zloto!:tak: taki fajny trzpiotek:-) mam w rodzinie taka istotke. teraz to juz pannica lat 14 ale nadal wszyscy na nia Psota wolaja:-D
a jeszcze czy ja sie nie myle i widze szczeniaczka szkolniaczka?:confused: ja przywiozlam szymkowi z grecji w zwiazku z tym nazywa sie kutavaki i szczeka, spiewa i gada wierszyki po grecku!!!:laugh2::laugh2::laugh2: szymek go uwielbia.
 
Olivia, ale masz meża:szok::szok: pozazdrościć:tak::tak: ja zawsze mialam bzika na facetów z ciemna karnacją i czarnymi włosami:-) A z Ciebie tez super laseczka:tak:

po pierwsze to widze ze mamy ten sam gust co do facetow. wlasnie takie ciemniejsze karnacji i te oczy i te wlosy, ach, nogi sie uginaja:tak:(znajac przewrotnosc losu to pewniemnie zaobraczkuje mnie blondyn;-):laugh2:)
:laugh2::laugh2::laugh2: anusia czy ty jakis zdolnosci paranormalnych nie masz moze?
raffaele nie jest moim mezem. ale z tego co wiem to bardzo by chcial byc;-) to jest bardzo bardzo fajny chlopak z niesamowitym poczuciem humoru, swietna rodzinka(mamusia robi niesamowite likiery ze wszystkiego co jej wpadnie w raczki:laugh2:) i wogole wszystkie achy i ochy ale dwa problemy- on mieszka w rzymie a ja to roznie. w kazdym badz razie srednio dzieli nas 2.500km. a drugi problem to on niestety nie mowi w zadnym z trzech jezykow jakie ja znam. to stwarza mnostwo super zabawnych sytuacji ale sama rozumiesz, zyc sie tak nie da. chociaz mi ostatnio doniesiono ze sie kolega zapisal na kurs ang i jeszcze sie do mnie do grecji wybiera w sierpniu, to kto wie?;-)

pryszczy moze nie widac bo zdjecie zmniejszone. ogolnie cala brode mialam wysypana i podrazniona. miesiac probowalam to wyleczyc:no::baffled:

ok to rozwiazuje konkurs podobienstw. Joasia, Wiki gratuluje!:-) tata nicollo jest ten pan(Oreste) po prawej. mi sie wydaje ze maly od oczu w dol ma buzke ojca- szeroki nosek, wykrojone usta, ta sama broda. tylko oczka pomieszane.:tak: same widzicie ze z takiej mamusi i tatusia to tylko taka "lala" mogla powstac:tak:

do Karin? calkiem mozliwe. tylko mi milo bo pamietam ze Karin to sliczna dziewczyna:-)
 
Olivia nawet na cztery wiadra komplementów możesz liczyć :-D:-D :-D:-D Bardzo sypatyczną buzię masz, no i super laska w dodatku. No i tylko się dziwię że taka dziewczyna i z takim wielkim sercem do dzieci sama jeszcze ich nie ma...

No, no Oliwia, to aż nieprzyzwoite:szok:, że nie masz jeszcze własnego łosia i własnego łosiątka:-p:-p:-p:-p:-p albo łoślinki :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

Oliviaa super lasia z Ciebie, zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałam :tak:

Super zdjęcia Oliviaa, zwłaszcza podoba mi się to z Szymkiem :-D
Fajna dziewczyna z Ciebie :tak::-) Też uważam, że powinnaś pomysleć nad swoim dzidziolkiem ;-)

Oliviaa super babeczka z Ciebie:tak::-)

:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: az mi glupio:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
to mi polechtalyscie proznosc ze hoho!:laugh2::laugh2::laugh2: bardzo dziekuje za tyle milych slow:tak::-)
malo brakowalo ze mialabym teraz obraczke na palcu i pieciomiesieczne malenstwo, ale niestety niedoszly maz z jakis powodow oklamal mnie i siebie w bardzo waznej sprawie i stworzyl nam piekielko(efektem czego bylo najprawdopodobniej poronienie:-(). w zwiazku z powyzszym dostal wilczy bilet! ale bylo, minelo. nie mysle o tym. nie chce.

Elfiko, a jak sobie mnie wyobrazalas?:confused:

Olivia dzieki bardzo. Fajna z Ciebie babka, że laska pewnie wiesz, ale jest coś jezscze... Czasem jak na kogoś patrzysz odrazu wiesz, ze jest chemia i ze lubisz ta osobę. Ja mam tak wlasnie z Tobą..:-)

No i fajne te "mięsa" za Waszymi plecami :tak::wink:

Juz sobie wyobrazam sex na gorącej greckiej plazy z takim ciemnym gosciem ....ech.. znów biorę BodyMax :cool2: więc wybaczcie :sorry2:
NiaNia, dokladnie to samo:tak::-) to pewnie komputerowe feromony;-) albo ten bodymax przedawkowalas dzisiaj i ci sie na babki tez udzielilo;-):laugh2::laugh2::laugh2:

juz raffaele przekazalam ze jego buziunia zostala bardzo doceniona w kraju nad wisla! pewnie za tydzien przyleci;-):laugh2::laugh2::laugh2:
 
:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: az mi glupio:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
to mi polechtalyscie proznosc ze hoho!:laugh2::laugh2::laugh2: bardzo dziekuje za tyle milych slow:tak::-)
malo brakowalo ze mialabym teraz obraczke na palcu i pieciomiesieczne malenstwo, ale niestety niedoszly maz z jakis powodow oklamal mnie i siebie w bardzo waznej sprawie i stworzyl nam piekielko(efektem czego bylo najprawdopodobniej poronienie:-(). w zwiazku z powyzszym dostal wilczy bilet! ale bylo, minelo. nie mysle o tym. nie chce.

Elfiko, a jak sobie mnie wyobrazalas?:confused:


NiaNia, dokladnie to samo:tak::-) to pewnie komputerowe feromony;-) albo ten bodymax przedawkowalas dzisiaj i ci sie na babki tez udzielilo;-):laugh2::laugh2::laugh2:

juz raffaele przekazalam ze jego buziunia zostala bardzo doceniona w kraju nad wisla! pewnie za tydzien przyleci;-):laugh2::laugh2::laugh2:

oliviaa ja sobie Ciebie równeiż inaczej wyobrażałam. Myślałam że masz kasztanowe włosy i ..... (nie wiem jak to ując wiec nie napiszę :-p;-)), a Ty fajna babka jesteś i też przypominasz mi Karin :tak::cool2:.

Moje wyrazy współczucia:-:)-( :elvis::elvis:. Czy to Raffaele miał byc mężem???(obstawiam, że nie :cool2:).
Na pewno jeszcze znajdziesz swoją drugą połowę :tak::tak:.
Mi też zawsze podobali się bruneci, ewentualnie szatyni, a mam męża blondyna :-p:cool2::tak:;-):elvis:
 
:laugh2::laugh2::laugh2: anusia czy ty jakis zdolnosci paranormalnych nie masz moze?
raffaele nie jest moim mezem. ale z tego co wiem to bardzo by chcial byc;-) to jest bardzo bardzo fajny chlopak z niesamowitym poczuciem humoru, swietna rodzinka(mamusia robi niesamowite likiery ze wszystkiego co jej wpadnie w raczki:laugh2:) i wogole wszystkie achy i ochy ale dwa problemy- on mieszka w rzymie a ja to roznie. w kazdym badz razie srednio dzieli nas 2.500km. a drugi problem to on niestety nie mowi w zadnym z trzech jezykow jakie ja znam. to stwarza mnostwo super zabawnych sytuacji ale sama rozumiesz, zyc sie tak nie da. chociaz mi ostatnio doniesiono ze sie kolega zapisal na kurs ang i jeszcze sie do mnie do grecji wybiera w sierpniu, to kto wie?;-)

:-)
Olivia, ja się wogóle zakręciłam, bo myslałam,że szymek i Nikollo to Twoje dzieci, a rafaelle to twój mąz:-) ale naprawdę nie wiem skąd mi sie to wzieło:laugh2::laugh2::baffled:
 
reklama
Do góry