reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych sierpniowych pociech :)

reklama
Rosną sierpniowe Maluchy:)
IMG_9624.jpg
 
Madzia_83 ale fajny Jaś i jak pokazuje że jeszcze nie ma ząbków :-)

A to mój syneczek :-)
 

Załączniki

  • IMG_7650.jpg
    IMG_7650.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 63
Ostatnia edycja:
To na spacerku dzisiejszym.. tak patrze na wasze dzieciaczki na spacerku to nie boicie sie tak letnio juz ubierac?:p Moja jak ja ubralam w plaszczyk na wiosne to zachorowala.. I teraz dalej jeszcze w zimowce jest bo waitrzysko jest jak sie tak dluzej chodzi
29032011037.jpg
 
Jakie piękne spacerowe fotki i wszystkie inne również.
Ja ubieram Zuzkę w jesienno-wiosenną kurteczkę, taką na cienkiej polarowej podszewce, po spód bluza i body z krótkim, jak jest chłodniej albo mocno wieje zakładam jeszcze jedną koszulkę z krótkim.

A tu Panna Zuzanna i pierwsze trzy dolne zęby (wychodzą na raz:/)
P1090895.jpg
 
Ostatnia edycja:
Neftis - Zuzanna ślicznie się uśmiecha - rzeczywiście taka Gwiazdeczka :-)
GSC- Oliwka śpi słodko na spacerku, i ja też ubieram w wiosenno-jesienną kurteczkę, ale może dzisiaj wyskoczymy w lżej bo ślicznie jest w Łodzi
Luzka - ale mama i synek - rewelka :-) aż trudno stwierdzić kto bardziej jest zadowolony :-)
Panienka - synek taki uroczo-zadumany :-) rozczulił mnie od razu chce sie go przytulić
Madzia- Jaś jest zawsze taki rozpromieniony :-)

a tu troszke moich pociech
 

Załączniki

  • IMG_4399.jpg
    IMG_4399.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 59
  • IMG_4413.jpg
    IMG_4413.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 60
  • IMG_4117.jpg
    IMG_4117.jpg
    12,4 KB · Wyświetleń: 58
  • IMG_4108.jpg
    IMG_4108.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 64
reklama
Do góry