reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjecia naszych pociech

reklama
No i jest moja ulubienica Tola :D sliczna dziewczynka. Widze ze u Was jeszcze lozeczko na srodkowym poziomie. U Malinki chyba tez. Ja sie balam zeby mi Tymek nie przegibnal sie przez barierke, wiec jak tylko wstal to lozeczko poszlo w dol.

Ja tez musze Wam zrobic takie porownanie jak Dzag, bo Tymek i ja w dziecinstwie to tez jak dwie krople wody. Tylko musze swoje zdjecie wygrzebac i zeskanowac.
 
O bozie bozie... :) Pamelcia, długo wytrzymałaś nagrywając ten filmik :). Ja bym nie dała rady patrzeć na takie męczarnie :D. Ale filmik genialny. Zasypiam, ale jeszcze się chwilę pobawię :D.
 
Suer dzieciaki, ale już duże. Weronka mój starszy jak oglądam zdjęcia to pyta cy jest ta fajna dziewczynka, więc Tola ma wielbiciela lat 9;-)
A obecnie MAciej wygląda tak
m 051.jpgm 048.jpgm 002.jpg
 

Załączniki

  • m 051.jpg
    m 051.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 52
  • m 048.jpg
    m 048.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 62
  • m 002.jpg
    m 002.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 52
reklama
Do góry