reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjecia naszych pociech

reklama
O rany, to nóżka?:D Ale ekstra :D
Wcale bym się nie zdziwiła - jak widzę czasem, jak Franek śpi, to aż mnie wszystko boli ;) A w brzuszku jeszcze woda, więc prawie nieważkość ;)
 
sliczne są te wasze maluszki! przy okazji dopytam, w ktorym tygodniu po 30-tym robi sie jeszcze wymagane przepisowe USG? bo u mnie bez szalenstw, mialam jak ustawa przewiduje 3 do tej pory, a sie nie moge doczekac kolejnego ;)
 
ale macie fajnie, że coś widzicie... my ostatnie zdjęcie buzi mamy z lutego, przez ostatnie miesiące nie chce nam się pokazać, tylko fujarą świeci...
 
reklama
no tak, ja pierwsze mialam tylko rach ciach zeby potwierdzic obecnosc fasolki ;)
a potem ustawowo, uf, czyli jeszcze 2 tygodnie!


wlasciwie to to ostatnie to jest miedzy 30 a 32 tyg. ja je mialam gdy mala miala 29tyg 4d
a potem to sie trzeba modlic by juz zadne kolejne nie bylo robione, bo to by oznaczalo ze cos moze byc nie tak
 
Do góry