reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych maluszków :)

Miłka i ja tak mówiłam przed ciąża,że skusiłabym się na córkę, ale na pewno będzie trzeci syn, no i okazało się, że się myliłam=mam córeczkę.

Odwiedzam ten wątek regularnie i zawsze mi się gęba cieszy jak oglądam Wasze pociechy, są bardzo kochane-wszystkie. To może i my się pokażemy.
Zobacz załącznik 422109Zobacz załącznik 422110Zobacz załącznik 422111Zobacz załącznik 422112Zobacz załącznik 422113Zobacz załącznik 422114Zobacz załącznik 422115Zobacz załącznik 422116Zobacz załącznik 422124

Ale śliczna księżniczka!!! Czysty tata i ta ciemna karnacja :happy::happy: Super rodzinka :tak:
 
reklama
jewcia - ale fajnych masz chłopaków :-D jeden podobny do Ciebie drugi do taty :-) a córcia śliczna ale będzie z niej czarnulka :tak:

a to moja ruda Hela :-)

 
Ostatnia edycja:
heheh ja też mówię mojemu, że na 1000% będzie 3 córka więc niech skończy gadać o kolejnej ciąży :-p
k**** mojego tez pogieło i chce syna!!!!!!!!!!!!!!!!!ja mu tez jak mantre powtarzam a co jak bedzie trzecia dziura???????

Helenka sliczna,takie pogodne słoneczko...i gdzie ty ja ruda widzisz?????????
 
Miłka i ja tak mówiłam przed ciąża,że skusiłabym się na córkę, ale na pewno będzie trzeci syn, no i okazało się, że się myliłam=mam córeczkę.

Odwiedzam ten wątek regularnie i zawsze mi się gęba cieszy jak oglądam Wasze pociechy, są bardzo kochane-wszystkie. To może i my się pokażemy.
Zobacz załącznik 422109Zobacz załącznik 422110Zobacz załącznik 422111Zobacz załącznik 422112Zobacz załącznik 422113Zobacz załącznik 422114Zobacz załącznik 422115Zobacz załącznik 422116Zobacz załącznik 422124
ale śliczna córa.....
 
Milka, żadna ruda, śliczna blondynka, mi się taka marzyła. Bardzo mi się podobają blondynki, ja jeszcze czekam, że może mojej się zmieni, ale jakbyco to nie narzekam, najważniejsze że jest córa i zdrowa.
 
a co wy macie do rudych! rudzielce są cudne! miłka Taka jasno ruda, śliczna jak cudeńko :-)
jewcia ale cudna z was rodzinka! tatuś jaki przystojniacha :-) a córcia jak mulatka!! prześliczna!!! i jaka ty młodziuteńko wyglądasz! ile ty masz lat! wyglądasz jak siostra swoich synów :-D
 
też uważam że rude dziewczyny sa super! ja zawsze się farbowałam na rudo bo tak mi się podoba. A ostatnio szwagier stwierdził że rude kobiety są najbardziej seksowne i pożądane:)
nasza tośka też ma włosy zaciągnięte delikatnie rudym, ale na razie jest ich za mało żeby stwierdzić czy to rudy czy blond :)
 
Mój się śmiał że jak wyjdzie rude albo blond to bedzie wiedział że nie jego :-p
od poczatku miał być ciemny.
Chociaż ja wiem że to się może zmienić ale weź wytłumacz facetowi :sorry2:

Taka nowość filmik :-)
[video=youtube_share;0qbzmcXn62k]http://youtu.be/0qbzmcXn62k[/video]
 
reklama
malutka fajnych masz chlopakow! :)

Ati i kasiadz sliczne swiateczne dziewczyny :)

jewcia super masz dzieciaczki, a ty wygladasz na 20 lat! gdzybym nie wiedziala ze masz starsze dzieciaki to nawet bym nie pomyslala ze jestes starsza :)

Milka Helenka sliczna :)

Misia jak ladnie trzyma zabawki :) moja jeszcze nie chce, jak jej sie w lapke wcisnie to potrzyma ale jeszcze sie tak ladnie nie bawi :(
 
Do góry