reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych lipcowych brzucholi

chyba się nabawie komplexów, oglądając wasze brzuszki. Wydaje mi się ze ja mam najmniejszy i znow pojdę do lekarza zdołowana, że mam za mały brzuch. A on znów powie , zebym przestała tu zaglądac.

I ma rację - nie ma się czym przejmować!!! W pierwszej ciąży brzuszek miałam dopiero ok 5 miesiąca. A moja koleżanka, chuda jak szczypiorek - dopiero w 6! Tak się po prostu macica ułozyła.
 
reklama
to moj brzucholek, sprzed 1,5 tygodnia-12 tc.
 

Załączniki

  • 12 tydzień.jpg
    12 tydzień.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 76
monis, porównując ze swoim (jak zrobię kiedyś wreszcie zdjęcie, to je wrzucę), to jak na 12 tydz. to wcale nie jest malutki, a ja znowu nie należę do szczuplinek - więc się nie zadręczaj - mam koleżankę, która rodzi pod koniec marca i ma brzuch niewiele większy od mojego - ale ona jest malutka i drobniutka....
 
mala monis masz ladniusi ten brzusio a i wogole niektorym wam wyskakuje juz ta linia na brzuchu(zapomnialam nazwy) mi jeszcze nie od czego to zalezne?
 
reklama
Do góry