reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

Brzuchate się robimy, nie ma co- a po Świętach co to będzie?! :eek::-):-):-)

11.12 (2).jpg 19 tydzień :-D
 

Załączniki

  • 11.12 (2).jpg
    11.12 (2).jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 90
reklama
Piekne brzuszki macie dziewczyny! Mi lekarz powiedzial,ze moze byc tak,ze dopiero zacznie mi rosnac po 24 tygodniu. Niektorzy juz tak maja.Jesli z dzidzia wszystko oki, to sie nie martwie.
 
naszła mnie smutna refleksja... ze wiekszosc z Was ma w 4 miesiacu mniejsze brzuchy niz ja przed ciaza :-D
haha :p no nie przesadzaj, oglądałam Twoje zdjęcia i wciskasz kit :p

zabilas mnie tym tekstem:-D
no mnie też :p :D :D

Ooo, z Psim Aniłem też mam doświadczenia: ok. 2 lat temu zbierali kasę na odmalowanie boksów, a że mój szwagier jest prezesem firmy produkującej farby, zadzwoniłam i załatwiłam im darowiznę w postaci farb na kompletny remont i boksów i siedziby. Wymóg był tylko jeden :oficjalne pismo - prośba z pieczątką fundacji o darowiznę. I co? Pomimo, że przesłałam im gotowca do podstęplowania, prosiłam x razy... nie zrobili tego. A kasę na farby zbierali dalej.
Od tamtej pory ich nie wspomagam.

Jesli brat chciałby spieniężyć ksiązki, mogę je wysłać na wskazany adres. Książki raz przeczytane, nowe, popularnych autorów.
masakra... ciekawe na co idą pieniądze ;/ lepiej chyba nie wiedzieć...


Teraz tak zaglądam na swój brzuch i jednak jest większy niż wczoraj, zrobiłam zdjęcie troche bardziej oddalone i fajnie widać;
Zobacz załącznik 598803
no dokładnie, z tej perspektywy lepiej widać. jak robisz takie fotki mocno wykadrowane to widać tylko podbrzusze i ciężko ocenić, a teraz ewidentnie widać ciążowy brzuszek :)


ewwe, jaki kanciasty? piękny :)

dziewczyny, boskie brzuszki :* serio serio :) uwielbiam was oglądać :) w ogóle uwielbiam patrzeć na kobiety w ciąży :)

to mój z dzisiaj :D 19t0d :D
19t0d..jpg
 

Załączniki

  • 19t0d..jpg
    19t0d..jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 96
reklama
Do góry