reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia nasze i naszych brzuszków :)

reklama
tiramissu84 piękny brzuszek, super sesja :-)

A ja coś przestałam robić sobie zdjęcia, dziś sobie to uzmysłowiłam i od razu cyknęłam na zakończenie 27 tyg. ;-)
IMG_9286.jpgIMG_9290.jpg
 
A
Ja też mam dystans do siebie, doła łapię w chwili zakupów, kiedy mierzę coś w przymierzalni. Ale zaraz wracam do sibie i kupuję sobie np. tortillę :-D Kiedyś mówię do mojego męża, że poza mną świata nie widzi, a on na to.."pewnie, cały mi przysłaniasz" :-D:-D
mam tak samo z zakupami hehehe, kochanie ja już zaraz do 90-tki dobije, ale wiem, że zrzucę, ja to jak kaczka szybko łapię kilogramy, ale szybko też zrzucam, dobrze, że mam skórę elastyczną i się dostosowuje :-)

tiramissu, cudne zdjęcia, super pamiątka :-)

domki nasze już takie pokaźne :tak:
 
Ypra piękny brzusio, piękna lordoza lędźwiowa, wszystko na swoim miejscu :-)

a no wlasnie, a ja jestem jakby na tym odcinku lordozowym prosta :baffled: tzn. jak sie dziwn ie nie wygne to nie mam tego wciecia :confused: dziwna sprawa :eek:
ciekawe czy wynika to ze zdiagnozowania u mnie kiedys skrzywienia kregoslupa na tym odcinku :confused:
 
White - a masz już brzuszek, bo to chyba on głównie powoduje tą deformację?

Mam pytanko co do rozstępów, one pojawiają się w trakcie, czy po ciąży? Ja niestety okularnica i nie wiem czy ich nie mam, czy po prostu nie widzę:-D
 
reklama
W trakcie ciąży, ale na piersiach jeszcze czasami przy karmieniu także trzeba się ciągle smarować i po bioderkach też, bo w różnych miejscach się niestety objawiają! :( zapytaj mamy, czy ma rozstępy po ciąży, po to czytałam, że największy czynnik, który ma pływ na nie ;/
 
Do góry