reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia nasze i naszych brzuszków :)

tiramissu , ypra - cudowne brzuszki!!!


pscółka rozstępy to i w ciaży i po ciąży mogą się pojawić. teraz jak rośnie brzuszek czy biust a później jak maleje ;-) ja nie miałam i póki co nie mam.
 
reklama
a ja się niczym nie smaruję, w poprzedniej ciąży miałam duży brzuch i żadnego rozstępu (a też smarowałam się tylko okresowo, jak skóra mnie swędziała) teraz nic nie swędzi.

A moja mama miała lekkie rozstępy, ale była sporo młodsza, więc może to jest przyczyną. Ponoć młode dziewczyny mają większą skłonność do rozstępów, bo ich skóra jest jeszcze bardzo jedrna
 
White jest dużo przyczyn powstawania lordozy, jedną z nich jest właśnie rosnący i nisko osadzony brzuszek i zmiana środka ciężkości, a dodatkowo idzie za tym osłabienie mięśni brzucha, które naturalnie powinny kontrolować ustawienie kręgosłupa, niestety większość nie używa do tego mięśni brzucha, dlatego mięśnie w odcinku lędźwiowym często pracują 2 razy mocniej i powstają różnego rodzaju patologie...

Warto zadbać żeby po ciąży odbudować rozciągnięte i osłabione wewnętrzne mięśnie brzucha, czyli stabilizujące kręgosłup bo ból pleców gwarantowany :baffled: ( a 6pack to tylko kwestia estetyki, te mięśnie nie stabilizują kręgosłupa bezpośrednio)
 
Jutro zaczynamy 28 t.c :szok:+11,5kg:szok:Domek Marcelka:-) 28.tc1.jpg28.tc2.jpg
 
reklama
Do góry