reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zarodek

Dołączył(a)
22 Październik 2024
Postów
6
Witam, jestem 5 msc po porodzie naturalnym. Od 3 msc mam założoną spirale miedzianą. Odkąd ją założyłam moje miesiączki są bardzo nieregularne. Według kalendarza powinnam parę dni temu dostać miesiączki. Dzisiaj pobolewalo mnie lekko podbrzusze po czym niedawno zauważyłam na majtkach takie coś (załącznik niżej) czy to może być zarodek? Czy raczej są to skrzepy przepowiadające okres?
 
reklama
Pewnie skrzep, ale dobrze, zebys zdjecie usunela lub dodala je w komentarzu. Dla uzytkownikow aplikacji wyswietla sie ono na pol ekranu nawet, jak nie wchodza w watek.
 
Witam, jestem 5 msc po porodzie naturalnym. Od 3 msc mam założoną spirale miedzianą. Odkąd ją założyłam moje miesiączki są bardzo nieregularne. Według kalendarza powinnam parę dni temu dostać miesiączki. Dzisiaj pobolewalo mnie lekko podbrzusze po czym niedawno zauważyłam na majtkach takie coś (załącznik niżej) czy to może być zarodek? Czy raczej są to skrzepy przepowiadające okres?
 

Załączniki

  • Screenshot_2024-10-22-01-41-58-968_com.android.camera.jpg
    Screenshot_2024-10-22-01-41-58-968_com.android.camera.jpg
    424 KB · Wyświetleń: 9
A ja pozwolę się zapytać jak oceniasz wkładkę miedzianą? Czy masz jakieś odczuwalne skutki uboczne? Czy masz plamienia między cyklami?
 
reklama
A ja pozwolę się zapytać jak oceniasz wkładkę miedzianą? Czy masz jakieś odczuwalne skutki uboczne? Czy masz plamienia między cyklami?
Hmm ciężko mi ocenić. Tymi skutkami jest to, że miesiączka przeciąga mi się do 2 tygodni, dodatkowo miesiączki są bardzo obfite, potrafię zmienić podpaskę w ciągu godziny że trzy razy, dodatkowo przez jakiś czas bolał mnie jeden jajnik ale było to do zniesienia. Co do plamien to tak, miesiączka trwa te dwa tygodnie, a pomiędzy cyklami pojawia się nie raz plamienie, przez co większość miesiąca muszę mieć wkładkę lub podpaskę, więc jest to uciążliwe. Ale nie jestem też rzetelnym dawca informacji, ponieważ posiadam ją za krótko żeby ocenić dokładnie co i jak.
 
Do góry