reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapalenie pęcherza w I trymestrze

Kinia5792

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Grudzień 2019
Postów
62
Część dziewczyny! Pomóżcie mi. Jestem za granicą i dostałam zapalenia pęcherza. Nic nie pomaga ani woda ani cytryna ani żurawina.. czy mogę wziąć furagin albo coś podobnego w I trymestrze? Mam ze sobą jeszcze lek w saszetce Monural (fosfomycyna)
 
reklama
Rozwiązanie
Ja zapalenia nie miałam, ale w badaniu moczu wyszły mi nie nieliczne bakterie i PH 7 (spodziewam się chłopca i gdzieś słyszałam, że wtedy PH jest wyższe 🙈) Dr nic mi nie przepisal, jedynie kazał zakwaszac mocz (3x1 witamina C tabletka musujaca 1000 mg) <- przyda się też przed sezonem 🤧😷 Podkreslam, że jestem w II trymestrze! Więc, nie wiem, czy w I można Wit. C i w jakiej dawce 🤷‍♀️
reklama
Ja również miałam zapalenie pęcherza w 4tc dostałam monural i do dzisiaj nie mam z tym problemów. Jestem teraz w 15tc dziecko rozwija się prawidłowo tez miałam obawy przed wypiciem tego ale infekcja jest bardziej niebezpieczna. Mi lekarz powiedział ze furagina w I trymestrze jest zakazana ale co lekarz to inaczej. Piłam tez dużo wody z cytryna żeby zakwasić organizm i dużo trzeba pic wody żeby wszystko wypłukać.
 
Ja zapalenia nie miałam, ale w badaniu moczu wyszły mi nie nieliczne bakterie i PH 7 (spodziewam się chłopca i gdzieś słyszałam, że wtedy PH jest wyższe 🙈) Dr nic mi nie przepisal, jedynie kazał zakwaszac mocz (3x1 witamina C tabletka musujaca 1000 mg) <- przyda się też przed sezonem 🤧😷 Podkreslam, że jestem w II trymestrze! Więc, nie wiem, czy w I można Wit. C i w jakiej dawce 🤷‍♀️
 
Rozwiązanie
Do góry