reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Dziewczyny, czy do czasu criotransferu oprócz kw. foliowego, picia oleju mogę coś pobrać, co może pomóc w powodzeniu transferu?
Czy po zakończonej stymulacji zrobić jakieś badania?? Cukier, tarczyca, może coś jeszcze? Mam niedoczynność, cukier też miałam podwyższony i cholesterol (rodzinny).
Doradźcie proszę, bo nie chcę przesadzać, ale też nie chcę zaniedbać :)
 
Hess, ja brałam megnez z potasem dobry i na stres i na ewentualne skurcze.PO transferze jadłam ananasa z puszki i migdały. Z leków to jeszcze omega 3 i koenzym Q10.
 
Kotuska83 - dzięki za odpowiedź. Wiem, że świeżego ananasa dobrze jest jeść 3-4 dni przed i po transferze. A ten koenzym to na co?? A magnes z potasem to można brać bez wcześniejszego przebadania się czy poziom ich jest w normie?
 
GRUDZIEŃ:

04.12.2014 Anulla wizyta u gina prowadzącego
04.12.2014 EwciaK podglądanko

05.12.2014 Tuśka wizyta pęcherzykowa
08.12.2014 Hania USG połówkowe
12.12.2014 Kotuska USG połówkowe
15.12.2014 Hania wizyta
17.13.2014 Olusia podglądanko maluszków


Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Dziewczynki ze względu na coraz mniej czasu aby zaglądać na forum i zbliżający się termin porodu po którym zapewne wogóle czasu zabraknie ;) chętnie przekaże którejś pilnowanie kalendarza.
 
reklama
Danii przykro mi bardzo :-(
Tuśka spokojnie - z Maluszkiem na pewno wszystko ok :tak:
Hess za piękne zarodeczki kciukam ;-)
Kotuśka.... śliczne Dziecię - kawał chopa, kawał :-)

Za wszystkie dzisiejsze wizyty i podglądanka też zaciśnięte mocno trzymam :blink:
 
Do góry