reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Smerfeta – jednak coś tam zapamiętałam z tego, co ta babka mówiła o tym cetrotide J Dzięki.

Kasik36 – gratuluję synka, no to tatuś dumny. A z imieniem jeszcze zdążycie, spokojnieJ

Danii – wcale Ci się nie dziwię, że się boisz, ja nigdy jeszcze bety nie robiłam, bo po IUI tak to odwlekałam, aż głupia @ w końcu przychodziła i nie miałam złudzeń.
Ale teraz będzie inaczej, musi być dobrze, to taki radosny czas, zobaczysz, że będziesz miała niespodziankę. Trzymam kciuki za wysoką betęJ

A ja dzisiaj po 3 zastrzykach, nie było tak źle, dałam radęJ Tylko wczoraj pielęgniarka mnie nastraszyła, bo jak robiła mi ten zastrzyk cetrotide, to mówiła, że trzeba bardzo powoli, bo on lekko szczypiący jest. I że może wystąpić duże zaczerwienienie i wysypka. Kurcze, jestem z siebie dumna, że ja sama sobie 3 zastrzyki zafundowałam. Oj, co my jeszcze jesteśmy w stanie zrobić, dla tych maluszków? Aż strach pomyśleć J

 
Kasik, w końcu Twój synek sie ujawnił !!! Super teraz łatwiej będzie szaleć po sklepach. Sama wiem jak to jest jak wiesz kto w brzuszku buszuje. I Twój maluch to już pół kilo szczęścia... kurde ale duży !

Ja mam dzis wizytę na 16.45. Mały kopie wiec chyba jest cały , dzis sie mierzyłam i w pasie pękło 100 cm !
 
Witam wszystkie Kobietki :-) ....nie było mnie tu u Was długo (czasami wchodziłam i podczytywałam - tyle tu brzusiów już:sorry2:), bo ten Depot mnie tak wyciszył (na 75 dni), że wszystkiego miałam dosyć :angry:.... chciałam wrócić po Maluszka podchodząc do crio, bo mamy ich sporo (5).... a tu endo było cienieńkie i musiałam czekać aż @ nadejdzie łaskawie sama :crazy: ... w końcu się doczekałam :-D.... @ nadeszła w poniedziałek 1.12, więc teraz łykam Estrofem 3x1 i 13.12 mam wizytę podglądankową przed crio ...zabieram 1 Maluszka :rofl2: na Święta do domku - myślę, że ze mną będzie mu lepiej :rolleyes:

Za wszystkie mamusie trzymam kciuczki nieustająco :-) ...za szybkie spotkania z Maliznotkami itd, itp..... a wszystkim pozostałym Kobietkom, które czekają na to cudowne szczęście - dużo sił i wiary życzę :blink:
 
Kotuska powodzenia na wizycie:)
Kasik, a nie za wcześnie na tą glukozę? nie robi się tego po 24tc? Ja się pytałam w swoim labo i mogę przynieść cytrynę to mi wcisną i zrobią "lemoniadę".
Madziula, pewnie, że maluszek lepiej jak w brzuszku nie będzie miał :tak:
 
reklama
Do góry