reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Dziewczyny beta - 275 :-D:-D:-D. Jestem umówiona 5 grudnia na wizytę-to bedzie 23dpt. Czy Wy tez czekałyście tak długo na pierwsze USG??? Nie wierzę w to co się dzieję...będę Was teraz męczyć pytaniami, jak tylko ochłone, bo na razie z tego podekscytowanie nie jestem w stanie zebrać myśli :-D
 
reklama
Tuśka, ogromne gratulacje :-)

Ja juz po z dwoma kropkami, rozpoczynam trzeci etap strachu w oczekiwaniu na betę.
 
Ostatnia edycja:
Tuśka, super, gratuluję:) ja byłam w 17dpt, ale lekarz ledwo znalazł pęcherzyk. 27dpt był już zarodek i serduszko, więc pewnie zobaczysz kropka na 1 wizycie:) No i na ciężarówkach pojawi się nowa przyszła mama i lista zacznie dalej się rozwijać, bo narazie maj jest ostatnim miesiącem :)

Kotuska, no ja też długo śpię, bo chodzę późno spać, bo później w nocy spać nie mogę i wstaję po 10 rano. A w ciągu dnia jakaś osowiała jestem i nic mi się nie chce. Chyba taki okres przyszedł. Na wiosnę może będzie lepiej ;-) A, że nasze dzieciaczki na wiosnę się pojawią to przybędzie nam trochę energii :-)

Danii, trzymam kciuki żeby któryś Kropek został z Tobą. Ja w swojego też nie wierzyłam i się udało. ;-)
 
Kotuska, Anulla, Danii bardzo Wam dziękuję :-)
Danii ja przy tym transferze byłam mega zrezygnowana i pewna, że się nie uda, a tu taka niespodzianka. Trzymam mocno kciuki za Ciebie i Twoje maluszki :-)
Kotuśka, Anulla czy kolejne powtarzanie bety było zaleceniem Waszego lekarza? Mnie nic dzisiaj o tym nie wspomniał, a ja z emocji tez nie zapytałam. Ale chyba powinnam jeszcze powtórzyć?
 
Tuśka, ja powtarzałam tylko dla siebie. Jedynie miałam zalecenie przez lekarza, żeby przed serduszkową wizytą zrobić, bo ledwo znalazł pęcherzyk. Ale ja chciałam robić, bo byłam spokojniejsza jak beta rosła:)
Na Twoim miejscu zrobiłam jeszcze raz i chyba wystarczy. Ale to zależy od Ciebie:)
 
Ostatnia edycja:
Tuśka, mną sie nie sugeruj bo ja to maniaczka bety jestem. Miałam zaleconą bete w 10 dpt potem przed pęcherzykową a potem przed serduszkową.U mnie ta bete różnie wzrastała i ja byłam cała zestresowana i dlatego tyle pomiarów sobie robiłam.
 
Anulla, połówkowe mam późno bo w 24 tyg. 12 grudnia. Ale chociaz w Gdyni i nie musze sie turlac do Gdanska.
Z tą betą to fakt panikary jetsesmy no ale dobrze że kropeczki są i sie rozwijają. Ja teraz troszke spokojniejsza jestem bo czuje jak sie rusza.
Twoje bulgotanie to już na pewno maluszek.Ja tez tak miałam około 15 tyg.i to zazwyczaj wieczorem. Motylków nie miałam tylko od razu kopniak był po tych bulgotaniach.I jeszcze czuje cos takiego jak by kamien sie obracał w wodzie. Czasem mały sie przeturla nizej w okolice pęcherza to czuje jak by mi taki walec jezdził po tym pęcherzu. Smieszne uczucie, do momentu jak mi sie siku zachce ;-)
 
reklama
Do góry