reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Enni tez mi sie wydaje ze troszke za wczesnie na punkcje.. masz troszke za maly estradiol jak na tyle pecherzykow... przyjmuje sie ze na jeden pecherzyk wynosi ok 200... skoro lepiej na gonalu sie stymulowalas to czemu teraz lekarz zastosowal menopur? hmm
 
reklama
Olusia zmieniłam klinikę i lekarz stwierdził że jak brałam gonal to teraz pójdziemy inna drogą i przepisał menopur. Także nie miałam nic do gadania ;-)
Smerfeta mój największy pęchol miał 15mm, kilka 13mm i 2 11mm. tez mi się wydaje że tak szybko to wszystko....:( mam tylko nadzieję że faktycznie za wcześnie nie będę mieć tej punkcji
 
enni do poniedzialku estradiol na pewno podskoczy. A menopur podobno idzie w jakosc pecherzykow a gonal w ilosc a powszechnie wiadomo, ze nie ilosc a jakosc sie liczy. Bedzie dobrze, w sobote lekarz zdecyduje kiedy punkcja, musisz mu zaufac.
 
Kasik dokładnie to samo już gdzieś słyszałam, że menopur idzie w "jakość" Byle do soboty...:) Przynajmniej nie grozi mi przestymulowanie;) W pierwszym podejściu estradiol miałam ponad 3 tysiące.
 
PAŹDZIERNIK:

31.10.2014 Olusia podglądanko bliźniaków
31.10.2014 Ewis wizyta


LISTOPAD:
01.11.2014 enni podglądanko
03.11.2014 Hania wizyta
03.11.2014 Kwiatuszekq wizyta przed crio
3/4.11.2014 enni punkcja
05.11.2014 Kotuska wizyta u gina prowadzącego
06.11.2014 Anulla badania prenatalne
06.11.2014 Hess, wizyta przed stymulacja
07.11.2014 Smerfeta prenatalne
25.11.2014 Asia wizyta



Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Marikka bardzo mi przykro, ze sie nie udalo, ale nie poddawaj sie.

Asia77 - to swietnie, ze macie refundacje, a jeszcze dodatkowo beda nizsze ceny za leki to sa dobre wiadomosci.

Enni - kciuki za pechole.

Troszke sie dzisiaj zdenerwowalam - jak aplikowalam luteine to przy wyciaganiu podajnika to mialam kolor czerwony, mam tylko nadzieje ze sobie tsm cos podraznilam i tylko to.

Co do luteiny to mi dr powiedzial, ze bede brala do 17tygodnia, a fragmin do 12 tygodnia. Biore duphastone 1 x 3 ale nie wiem jak dlugo to bede brala.

Milego dnia, powodzenia.
 
Ewis ja od dłuższego czasu już nie używam aplikatora, wolę jednak palcem, większe wyczucie się wówczas ma. Kupiłam mydło antybakteryjne i przed każdą aplikacją myję nim ręce i jak na razie (odpukać) infekcji nie miałam. Na ulotce jest nawet napisane, że dla kobiet w ciąży aplikator nie jest wskazany ale wiem, że dziewczyny używają i ja też dosyć długo go używałam ale ciągle miałam plamienia. Teraz od 3 tygodni (odpukać) czysto.
 
Kasik dokładnie to samo już gdzieś słyszałam, że menopur idzie w "jakość" Byle do soboty...:) Przynajmniej nie grozi mi przestymulowanie;) W pierwszym podejściu estradiol miałam ponad 3 tysiące.
ja stymulowałam się właśnie Menopurem 11 dni (dawka 150 jedn. codziennie) i pęcholków miałam 17, z czego pobrano 14 najładniejszych i wszystkie 6 komórek (Program MZ) się zapłodniło... tzn. pewnie, że jakościowo komóreczki były dobre (estradiol u mnie był 3400), ale i ilościowo - też, bo nawet ich było sporo;-) .... kciuki za piękne pęcholki u Ciebie i owocną punkcję:-)
 
Madziula ja mam dzisiaj 9 dzień stymulacji. Piękną wyhodowałaś gromadkę;) U mnie nie ma szału ale może któryś zostanie ze mną...?;-) powiedz mi jakie masz AMH? Mi się wydaje że ten estradiol jakos mi kiepsko przyrasta, no ale zobaczymy jak będzie jutro :)
 
reklama
Madziula ja mam dzisiaj 9 dzień stymulacji. Piękną wyhodowałaś gromadkę;) U mnie nie ma szału ale może któryś zostanie ze mną...?;-) powiedz mi jakie masz AMH? Mi się wydaje że ten estradiol jakos mi kiepsko przyrasta, no ale zobaczymy jak będzie jutro :)
AMH 7,2 - i nieraz miewałam więcej pęcherzyków na kontrolnym usg, to nigdy nie zdiagnozowano u mnie PCO ...estradiol ja tez miałam kiepski ;-) ...na początku stymulacji przy 14 pęcherzykach miałam tylko 260 - tragedia.... a potem jak ruszyło z kopyta, to było 600, 1200 i 3400 w 11 dniu stymulacji :-) - jakoś tak! ...będzie dobrze :) powodzenia!
 
Do góry