reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

PAŹDZIERNIK:

16.10.2014 KasiaMakaronik podglądanko

17.10.2014 Olusia wizyta
17.10.2014 Ewis wizyta u gina prowadzącego
20.10.2014 KasiaMakaronik punkcja
21.10.2014 Marikka crio transfer
21.10.2014 Hania USG prenatalne
21.10.2014 Kristin@ wysoka beta
23.10.2014 Madziulka Rz wizyta u immunologa
23.10.2014 Anulla wizyta u gina prowadzącego
27.10.2014 Syllka badania prenatalne
30.10.2014 Kasik wizyta u gina prowadzącego

LISTOPAD:
03.11.2014 Hania wizyta
05.11.2014 Kotuska wizyta u gina prowadzącego
06.11.2014 Anulla badania prenatalne
07.11.2014 Smerfeta prenatalne



Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie dziewczyny, przepraszam że wcześniej nie dałam znać, ale nie mam cierpliwości jakoś do komputera - ale wszystko już Wam piszę - byłam w zeszłym tygodniu u P. Dr która mnie przygotowywała do inv - byłam wcześniej bo może pamiętacie jak pisałam że zemdlałam - chciałam sprawdzić czy wszystko ok - także widzieliśmy serduszko :-) - nie słyszeliśmy. P. Dr powiedziała, że mam odpoczywać, uważać na siebie. Teraz wizytę mam na 17.10 u Dr prowadzącego - także myślę, że już będę wiedziała w którym tygodniu jestem.

Zastanawiam się czy mam iść do tej poradni kardiologicznej, jutro może pogadam z Dr.
W klinice wypisali mi L4 ale nie ciążowe(nie było akcji serca jeszcze), pisałyście mi żebym wzięła zaświadczenie w którym jestem tygodniu ciąży i pracodawca mi to nadpłaci, ale czy muszę wniosek napisać czy sami mi to nadpłacą? orientujecie się?

Gizas trzymam kciuki za Ciebie i za inne dziewczyny również.
 
KasiaMakaronik, kciukasy za wizytę.

Ewis, czy musisz cos pisac to nie wiem, to zalezy od zakładu pracy.Wez zaswiadczenie i zanies do kadr, tam Ci wszystko powiedzą.
 
Witajcie

Dziś oddałam M nasionka do badania. Jutro będą wyniki, ale zmartwilam się bo spermy było jak dla mnie strasznie mało :( 3 dni abstynencji a wyglądało to jakby napluł do pojemnika :(
 
Asia, kciuki żeby wyniki były dobre.
U mojego m też to różnie wyglądało i on strasznie się przejmował. Fakt że wyniki były na początku złe, a później fatalne...
 
dzięki dziewczyny za kciuki ja dopiero piszę bo dotarliśmy do domku jeszcze M zawiozłam do pracy
wizyta udana pęcherzyków jest 10 większych po 14 mm parę małych mam zwiększoną dawkę menopuru na 225 jednostek dziś i jutro punkcja w poniedziałek także wasze kciuki są mi jeszcze bardzo potrzebne:tak::-D
 
reklama
Kasiamakaronik gratuluje udanej wizyty i pecherzykow... to kiedy punkcja? ;-) juz trzymam kciuki.. ile bedziesz miala podanych zarodkow?
 
Do góry