reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Raptus ja miałam tylko raz transfer. Na początku pobolewał mnie trochę brzuch, potem od lutki bolały piersi ale jakoś po 7 dpt przestały... no i wtedy nie udało się, ale dziewczyny mają różne objawy, albo nawet w ogóle ich nie mają, co nie oznacza że się nie uda. Często te same objawy przynoszą sukces i często porażkę - po prostu pół na pół. A u Ciebie jak wygląda sprawa?

U mnie na prenatalnych wszystko OK :-D Aż ciężko uwierzyć, że to dziecko takie malutkie bo tylko 7,32 cm a już rusza rączkami i nóżkami, łapie się za główkę i za nóżki, podskakuje i wygina się :-D Po takim widoku dociera do mnie w końcu że jestem w ciąży i że mam dziecko w brzuchu ;-) aaa i widać buźkę z zadartym nosem - chyba maluch będzie miał mój nos :sorry2: Co do płci to ciężko było dojrzeć ale na krótko udało się i na razie między nóżkami nic nie widać. Pani dr powiedziała, że 51% szans na dziewczynkę bo to jeszcze za szybko by przesądzać. Fotki dam jutro bo dziś już ciągnie mnie do spania
 
Dziekuje dziewczyny. Czytam Was i widze ze caly czas jest stres - czy beta przyrasta, czy malenstwo sie dobrze rozwija a potem czy dobrych ludzi spotka itd...
Dziekuje Wam bardzo. Trzymam za Was kciuki

Raptus - mialam podane dwa zarodki. Mnie piersi bolaly po transwerze, potem troche mniej je czulam, a teraz znkwu czuje je. Po transwerze czulam jajni. Bolal mnie brzuch na dole jak na miesiaczke potem przestawal i tak z 2 dni, potem calkowicie przestal bolec brzusio jedynie czulam jajniki.

Milego wieczorku.
 
WRZESIEŃ:

25.09.2014 Kasik prenatalne
25.09.2014 Marikka III weryfikacja

26.09.2014 Magda, echo serca
29.09.2014 Nika wizyta u immunologa
30.09.2014 Kasik wizyta u gina prowadzącego
30.09.2014 Medalikara wizyta u gina prowadzącego


PAŹDZIERNIK:
01.10.2014 Montana wizyta w klinice USG połówkowe
02.10.2014 Kotuska USG prenatalne
03.10.2014 Olusia badania prenatalne
03.10.2014 Madziula 87 wizyta przed crio
04.10.2014 Jazzabell badania prenatalne
08.10.2014 Medalikara prenatalne
08.10.2014 Kotuska wizyta u gina prowadzącego
09.10.2014 KasiaMakaronik wizyta
09.10.2014 Hania wizyta
15.10.2014 Agaawa USG połówkowe
23.10.2014 Madziulka Rz wizyta u immunologa
27.10.2014 Syllka badania prenatalne


Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Do góry