reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Smerfeta pięknych widoczków życzę :-)
Marikka kciukaski za punkcję, oby pobrali jak najwiecej komórek :tak:
Enni kciuki za transferek, oby maluszek został na 9 miesięcy z Tobą, przesylam również fluidki ciążowe :-D
 
Witam deszczowo :sorry:
Marrika
mocne kciukasy za punkcję i piękne komóreczki! :-)
Smerfetka pięknych widoczków życzę :-)
Kwiatuszek, ja miałam progesteron 1,8 przy ostatnim podglądanku, czyli w niedzielę, wieczorkiem wziełam Ovitrelle, a we wtorek miałam punkcję i w niedzielę normalnie transfer :-) ...od dnia punkcji biorę luteinę 3x1 (200 mg), więc ten progesteron i tak wzrósł jeszcze do dnia transferu! ...nie odwołali go! a estradiol miałam ponad 3000, na 17 pęcherzyków - pobrano 14!
Enni za owocny transferek kciukasy :-)
Anuszka mocno trzymam!
Natanka ja nie pomogę, nie miałam nigdy robionych! :sorry2:

Ja czuję się dobrze, wczoraj troszkę brzuch dołem mnie bolał i krzyże, ale dziś już ok! zastanawiam się kiedy betkę wcześniej wykonać, może 15? dzień wcześniej? :-)
 
Witajcie dziewczynki :)
Moj ból brzuszka troszke zelżał bo normalnie sie wyspalam , dopiero sie obudziłam :)

Madziula bete przy blastce możesz zrobic 7dpt czyli 14.09 ale jest to niedziela wiec nie wieńczy masz gdzie zrobic badanie :)
 
Dziewczyny trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty w klinikach .

Kwiatuszek , ja poprzedni transfer miałam przy PRG 2,7 ng.Mój prof stwierdzil, że to w niczym nie przeszkadza.

Madzia, 6.30 to przeciez Twoja pora, Ty zawsze rano wstawałas. Jak wstaniesz o 2-3 to wtedy możemy sie martwić ;-P

Anuszka, Anulla, jak tam Wasze bety ??? Mocno trzymam kciuki i przesyłam &&&&&&&&

Natanka ja miałam 2 x ciąże biochemiczną i po drugim razie miałam zlecone następujące badania:
Subpopulacje limfocytów
Cytokiny Th1/Th2
Białko C
Białko S wolne
P/c. p. kardiolipinie IgM:
P/c. p. kardiolipinie IgG
P/c. p. beta-2-glikoproteinie-1 IgG
P/c. p. beta-2-glikoproteinie-1 IgM
Antykoagulant toczniowy


 
Ostatnia edycja:
Kotuska a ty jak sie czujesz ?

Ewelina, ogólnie dobrze.Męczą mnie mdłosci popołudniowo-wieczorne.W weekend zle sie czułam bo dostałam kataru, głowa mnie bolała do tego mdłosci. ledwo żyłam. Teraz jest lepiej. Wczoraj miałam lepszy dzien, mdłosci delikatne.Ale to tak jest że raz super dzien a raz że lepiej nie mówić.Kłuje mnie brzuch,raz z jednej raz z drugiej strony ale nie jest to bardzo mocne ani bardzo bolesne.Też masz takie kłucie? A jak u Ciebie z samopoczuciem ?Ty juz prawie na półmetku.Dzidziuś fika w brzuszku ?
 
reklama
Do góry