reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Anuszka rozumiem ... ja osobiście bym jeszcze powtórzyła za 48h aby mieć pewność przed odstawieniem leków ale to oczywiście Twoja decyzja. Podpytanie dr. co na ten temat myśli nie jest złym pomysłem.
 
reklama
Chyba tak zrobię.
To wydaje mi się rozsądne
Tym bardziej ze dziś mam tam czysto. . .
Ale SMS juz poszedł do pani dr
 
Anuszka, ja bym powtórzyła jutro. Nie sprawdzamy teraz przyrostu tylko wynik. Jak miałam pierwszą biochemiczną i wynik nie przyrósł odpowiednio to lekarz kazał na nastepny dzien jeszcze sprawdzić i wtedy odstawiłam leki.
 
Anuszka dla świętego spokoju zrób bete tak jak kotuska pisze .

A u mnie hmmmmm prawdopodobnie zapalenie pęcherza - bezobjawowe, z badań z moczu wyszły mi jakies leukocyty a dopiero teaz w sobotę zaczęło bolec podbrzusze , przy siusianiu nic nie boli, dostałam leki jak za 3 dni nie przejdzie to musze zrobic posiew moczu i dzwonić z wynikami jak wszystko bedzie ok to dr chce mnie do siebie zabrać na oddział na diagnostykę :/
Wie Chile spokoju matka miała, z obcym wszystko w porządku, szyjka długa itd wiec uffffff a mówią ze ciąża to ne choroba
 
Genna - mam nadzieje, ze leki szybko pomoga...

Ja mam od kilku dni mdlosci. Dzisiaj myslalam, ze obiadu mezowi nie ugotuje, bo tak mnie skrecalo. Od soboty mam tez bardzo wrazliwe piersi. Czy te mdlosci to zasluga hormonow? Tez tak mialyscie pod koniec stymulacji (dzisiaj estradiol ponad 4000), czy moze jednak czyms sie zatrulam?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anuszka - przykro mi, że Cię coś takiego spotkało, strasznie to wszystko trudne.

Genna - w takiej sytuacji to chyba dobrze że to tylko zapalenie pęcherza, wyleczysz raz dwa i po kłopocie. A w razie co to jakiś gametowy dr Cię chciał kłaść na oddział? Ale jaki? Gdzie?
 
Do góry