reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Syllka cudne wieści gratuluję powoli tej córki:-):-)
anuszka- Kciuki mocno dalej trzymam za Piękny przyrost.
A ja tak się zastanawiam czy jest sens z tą Beta jutro bo to 9 d.pt a nie 10 jak myślałam.A razem z plamieniem znikły tez prawie wszystkie objawy @ i znowu człowiek siedzi myśli- dobrze, źle?Ehh zwątpienie mnie bierze i boje się wyniku strasznie:-(
 
reklama
Kasik, piękna fotka kropka:) Zazdroszczę widoku:) U mnie jak zwykle - bóle jak na @, więc raczej znowu nic z tego nie będzie. Postanowiłam ze stymulacją zaczekać do listopada, bo radykalnie zmieniła mi się sytuacja w pracy i dopiero jak się uspokoi, to na spokojnie zacznę kolejne podejście. Tylko szkoda, że tego DHEA nie mogę znaleźć :(
Dopiero zobaczyłam suwaczek - śliczny:))

Smerfeta,
jak dla mnie astra ma ogromny bagażnik - no ale ja mam porównanie z autem prawie bez bagażnika:p Dla nas póki co wystarczy. A Wy rzeczywiście dodatkowo na dach się zaopatrzycie i będzie dobrze. Tymbardziej, że nie będzie Was to wiele kosztować - tylko koszty rejestracji:) No i dopiero doczytałam, że mamy 2 tyg na opłatę podatku.

Sylka gratuluję córci:)

Hania
, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Tak samo Anuszka - kciuki za Was dziewczyny.
 
Ostatnia edycja:
Czesc Dziewczyny,
kciukasy za dzisiejsze wizyty !!!
Hania, jak tam na lini ognia? Krwawien ie ustało? Idziesz jutro na wizytę?
Anuszka mocno trzymam kciuki za wysoką bete !!!! &&&&&&&&
Syllka, zobacz Ty dopiero 12 tydz. a juz wiadomo że moe bedzie córeczka !! Ale fajnie !
Anullla, kiedy Ty bete robisz ?
Mimozamia, ja jak miałam podane 2 zarodki w 3 dobie to pierwszą bete zrobiłam w 8 dpt i miałam wtedy wynik14.
 
Hejka!
Ale mi się robić nie chce ;-)

Anulla o DHEA to jeszcze nie myśl, ja wierzę w Twojego kropka :-) Co do auta to tak, musicie podatek zapłacić. Ja jeszcze nie wiem jak zrobię z umową, czy kupna sprzedaży, czy darowizna ale podatek chyba też mnie nie minie. A bagażnik to nie wiem czy widziałaś w Astrze w hatchbacku, bo tam jest raczej mały. W fordzie jest dużo większy

Kasik81 &&&& za ładne pęchole
Anuszka mega kciuki za wysoką bete
Infinity miłego słuchania a może raczej oglądania akcji serca Lenki :-)
 
Dziewczyny mam wiadomość: jakiś cud się wydarzył, jestem narazie w szoku! nie 1 plemniczka a więcej znaleźli :biggrin2: ...
6 komórek zapłodnionych, narazie wszystkie się dzielą :biggrin2: ...jeszcze w to nie wierzę, ktoś mnie musi uszczypnąć, ale jest ok! i wierzę, że musi być dobrze!


Dziękuję WAM Kochane za wsparcie! ....telefon w piątek co i jak i ewentualny transfer!
 
reklama
Hej kochane. Dziękuje za troskę :) w nocy bolał mnie brzuch dość mocno okresowo. Dzis na razie plamie mniej ale na żywo czerwono. Zreszta mam przeczucie ze to koniec. Czekam do piątku ciekawe czy jeszcze cos tam jest. Boje sie szpitala. Na szczęście mój M jest wielkim oparciem dla mnie. Sorki ze już tak bez nadziei ale po prostu tak czuje. W piątek będzie 27 dpt wiec wszystko sie wyjaśni. Bardzo cieszę sie z dobrych nowin :) dzieciuczki rosną jak na drożdżach :) kciuki tez za pozostałe dziewczyny które dzielnie walczą :)
 
Do góry