reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Zostawili mnie w szpitalu. Widzialam kropka i serduszko. Moj doktorek konsultowal przyjecie mnie do szpitala telefonicznie i zwiekszyl mi lutke do poprzedniej dawki. M pojechal po rzeczy bo oprocz papierow nic nie wzielam. Pierwszy raz w zyciu zostane na noc w szpitalu ale pani doktor mowila, zebym lepiej zostala bo niby krwawienie ustalo ale moze sie znowu pojawi wiec zebym nie musiala w nocy przyjezdzac. Ja biore i acesan i clexane. Doktorek mowi, ze acesan moge odstawic ale clexane chyba nie mozna tak nagle. Boze sama na wlasna reke zaczelam brac od transferu i moze to jest powodem :(
 
OMG Kasik Olusia i Hania tak czytam o waszych "przygodach" i sama bardzo się boję. Już chyba taki masz los ze ciągle coś :( Ale bądźcie dobrej myśli :) Ja do wtorku jeszcze pracowałam teraz będę już tylko odpoczywać!!!
 
Haniu leż ile wlezie i nawet nie próbuj sie krzątać maluch najważniejszy !!!!!

Kasik kiedyś musi by ten pierwszy raz, mam nadzieje ze zostawia cie na dłużej niz jedna noc żebyś odpoczęła. Bo wiemy ze ty pracocholiczka jestes !!! Kciuki trzymam mamuśki !!!!!!! Juz widzę jak cie mąż spakuje :p ja ostatnio zaczęłam sie bać ze jak pojade do szpitala z powodu kłaczków to będe musiał wcześniej spakować torbę w razie co , bo jak stary mi przywiezie jakies rzeczy to masakra :p hahaha
3maj sie tam kochana , najważniejszy kropek, pamiętasz ze lekarz mówił ze po clexane mogą zdazyc sie krwawienia no i niestety są

Kotuska próbowała juz tych dobrych rad :/ na mni nie działają wręcz odwrotnie , zapach imbiru kłaczek, częstsze jedzenie - jeszcze więcej kłaczków :p jeżeli chce sie dobrze czuć przez chwile to poprostu nie jem Tylko burzenie brzuch przeszkadza , nie jem częściej niz 3 razy dziennie i najpóźniej o 17 ostatni jedzenie bo potem nie mogę zasnąć tak źle sie czuje, wiec jestem ewenement , zjawisko nadprzyrodzone jak to mówi moj lekarz :)
 
Ostatnia edycja:
Gena - Babeczka ode mnie z pracy opowiadała, że kłaczkowała do porodu. Tolerowała same jabłka(kwaśne tylko), to tylko przyjmowała i nie kłaczkowała. A tak to wsio co zjadła i wypiła to bleee :) Córa ważyła 4 kg:)
Oby Ci dolegliwości szybko ustąpiły!

Olusia i Kasik, Hania trzymajcie się dzielnie! Trzymam kciuki!

|Jutro z córa na diagnostyke do Rabki jedziemy. No ok tyg mnie nie bedzie. Pozdrowienia dla Wszystkich.
 
reklama
Do góry